• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A 2000 için birkaçtane paylaşım

• Konbuyu başlatan srkn76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 6K
Cevap: A 2000 için birkaçtane paylaşım

Bu yükleme diğer efett ayarlarını bozar mı?

Teşekkür Ederiz Ellerine Sağlık Kardeş...

teşakkürler ellerine sağlık güzel paylaşım

Bu yükleme diğer efett ayarlarını bozar mı?

eğer alette yüklü user efectin varsa onlar gider bunlar yerine gelir.ama user efectler boş ise bunlar gelir.

tam dedıgın gıbı yaptım dostum user effect ler 10 tane galıba gene 1 2 3 vs yazıo .ama seslerde deneme yapıorum seslerı degıstırmıyo ama reglerın electro bellı bır efectı var zaten bılmıyom yanlısmı yaptık dogrumu

Cok tesekkurler Abicim Sayende cok sey ogrendimson birkac gundur paylasim cok kisinin isine yarayacaktir kesinlikle :)

tam dedıgın gıbı yaptım dostum user effect ler 10 tane galıba gene 1 2 3 vs yazıo .ama seslerde deneme yapıorum seslerı degıstırmıyo ama reglerın electro bellı bır efectı var zaten bılmıyom yanlısmı yaptık dogrumu

user efcetler yüklenmemiş arkadaşım.eğer olsaydı epphaser,flg,delay gibi isimler yazıyor olmalıydı.bir yerde hata var sanırım.

Öncelikle emeğine sağlık kardeş bende effect olayinda herhangibir degisiklik olmadı.

arkadaşlar user effect olayına gerek kalmadı.elektro rgt sini baştan düzenleyip yeniden yükledim.

Çok teşekkür ederim...