• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A 2000 im geliyor gw 8 e elveda :)))))

murti42

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 600QT
Bu gün a 2000 im yola cıktı abiler. Utar müzikteki serdar abime sonsuz saygılarr. Bide unutmadan 2000 i iyi araştıralım daha sonra yorum yapalım. üzerinde yüklü olan ses tyros 3 ve 4 ün sesleri ve kaldıki işlemcisi tyros 3 ün aynısı. Inanmayan dore müziğe sorson. Sevgilerimle...:)

Cevap: A 2000 im geliyor gw 8 e elveda :)))))

Hayırlısı olsun, merak ettiğim bir yamaha modeli.

evet,
aynı işlemci or700 ana kartında da var ama işlemciyle iş bitmiyor çünkü güçlü bir işlemci ama sınırlandırılıyor.

hayırlı uğurlu olsun.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın

Benim merak ettigim tusesi ve bati seslerin kalitesi or700 cip vs calismalardan sonra turk muzigi icin mukemmel olmustu ama tusesi berbatti.ayrica bati seslerde kalitesiz gormustum ben umarim a2000 farklidir

eğer yine tuşesi aynı berbatlıktaysa isterse piyasadaki bütün orgların işlemcilerinden bin katlı iyi olsun. 1 kuruş verip almam... tabi arkadaşlar bu benim görüşüm... hocam hayırlı olsun. hayırlı kazançlar...

eğer yine tuşesi aynı berbatlıktaysa isterse piyasadaki bütün orgların işlemcilerinden bin katlı iyi olsun. 1 kuruş verip almam... tabi arkadaşlar bu benim görüşüm... hocam hayırlı olsun. hayırlı kazançlar...

vala fatihçim öpüyorum seni :D

sen anladın oni :D

teşekkür ederim. saygılar...

Hayırlı olsun, güle güle kullanın
kuvayi abicim bende senin gibi evde boş zamanlarımda uğraşıyorum. a 2000 le ilgili gelişme olursa bana yardımcı olursan sevinirim abi. saygılar...