• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a 2000plus v2

yilmazch

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pax2-yamaha A 2000-
Arkadaslar bu v2 plus tam olarak kac ritim ve user sesden olusuyor ? ve kimler bu calismada yer almis bilen varmi ? bende taktirmayi düsünoyrum da elinde olan varsa bana bilgi verebilirmi ?

Cevap: a 2000plus v2

güncel kalsin

aletin kndi beyninde de ritmler mevcut fakat alete usb takıldığı için usbnin içindeki ritmleri de kesmeden çalıştırabiliyosun.yani usb kaç ritm alıyosa o kadar ritm okutabiliyosun.sadece bunu biliyorum.diğer arkadaşlar ayrıntılı anlatabilir..

sevgili kardesim bununla ilgili form da bulabileceğin çok şey var kısaca anlatırsak v2plus çipi alette monttalı olan ve yaklaşık 200 ün üzerinde ritim ve 50 ye yakın sesi içinde barındıran bir kittir bu kitte emo dan dr salim ve batuh akadar bir çok kişinin emeği var tabi bunu yapan kişi ise can başardır alet ne kadar usb değiştirirse değiştirsin v2plus kiti sana her zaman hazırda 250 rtim ve 50 türk sesini sunacaktır yani benim görüşüm a200 ve or 700 de bu kit olmazsa olmazdır........

ben v2plus kullanıcısıyım.emo usb set kullanıyorsan bence taktırmana gerek yok.emo usb zaten her ihtiyaca cevap veriyor.eğer istanbul dışındaysan orgu kargoya vereceksin bir sürü uğraşacaksın.son karar yine senin ama bence emo usb varsa baska bir şeye gerek yok.ritim ve ses kalitesi 10 numara...