• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a1000 yamaha

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar fransadan bir yamaha a1000 aldim disketle beraber tabii ama disketin icinden tek fransiz setler var simdi bunlari nasil silerim ve yerine turk ses ve ritim koymak isterim lutfen yardim onceden tesekurler

Cevap: a1000 yamaha

kimse yokmu???

Forumda Yamaha bölümünde 100 lerce konu var. Biraz araştırırsan hemen bulursun...

senin aldigin a1000 icinde zaten turk ritimleri var ama sen turk sesleri ve ozel ritimler isdiyorsan galiba cip takdirtman gerek ama uzerindeki fabrikasyon turk sesleri ritimleri yeter diyosan oda ayri bir konu sitede de arkadasin dedigi gibi arasdirip bulabilirsin

simdi cip taktirmak nasil olur diskette yuklesem olur mu

cip olayi tr de yapiliyor oda ozel turk sesleri ve ritimleri icin ama senin aletdeki ritimler suan seni idare edecek durumdaysa gurupda calmiyor evde hobi yapiyosan tr ye gidene kadar idare et yada sitedeki a1000 kullanici arkadasalarla temasa gecip nerede cip takdirabilceni yada genis kapsamli bilgi alirsin umarim neresinde kaliyorsun fransanin yakin olsan elimden gelen yardimi yapardim neyse kib

uzak degilim Montbeliard da oturuyorum

239 km imis metz size neyse kolaygelsin oralara dugune gelcek olursak haberlersiz benim gurubum var gurup turkiyem

tmm sagol simdi birsey soracam cip ben takamazmiyim.

hehe yok o senin isin degil bence cunki icine sesler ritimler yerlescek ayrica takilmasida teknik bir konu ama yinede arasdir isdersen siteden burdaki muzik mazalarida takarda sen sitedeki kullanlardan sor bi once