• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A1000TR 2008-2009 Taylan Ritimleri Lazım Arkadaşlar

kopukmelih

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yamaha A300TR
A1000TR 2008-2009 Taylan Ritimleri Lazım Arkadaşlar Elinde olan lütfen paylaşabilirse çok sevinirim 1 haftadır arıyorum bulamadım , ama var demlarda flan dinledim. Birçok kişinin de işine yarayacaktır.

melih kardeşim a1000download bölümünde toplu halde 9-8 ritmler var bak oaraya bulabilrsin içinde vardır sanırım.birde konu yamaha ana sayfada açılmalı bu şekilde sana yardım etmeyenler olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
abi sende varsa gönder yav hiçbiryerde bulamadım deli oldum. Demoları dinledim var yani.

bende yok melih kullanmadım hiç ama sanırım sen emirin yaptığı ritmden bahsediyorsun emirercan ayar ı bulmaya çalış sanırım o eklemişti bu ritmi a 300 için yapılmıştı sanırım bu ritm.

Cevap: A1000TR 2008-2009 Taylan Ritimleri Lazım Arkadaşlar

arkadas lar taylan rıtım leri sadece pa80 icin uyar lı bızım burda arkıler var adam lar sıfff rıtım icin izmire gittler tenekecılere iki karta adam lar 500 lira istio izmirli
taylan ve samet ritimler sadece onlarda var a1000 bulman imkan sın adamlar 9_8 ritim lere sadace kit eklemisler onlardan baska kımsede bulamazzsın