• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A1000TR vs. OR700TR-v1

muzisyen

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
sayın arkadaşlar herkese selamlar,

daha önce çok kısa süreliğine 1 ay kadar a1000tr alıp kullanmıştım. Sonraları ise or700 v1 aldım 1 sene kullandım ve sattım. şimdi imkansızlıktan çok temiz bir a1000tr bulup kullanmak istiyorum.kasası tuşesi ve birçok özelliği sağlam bir cihaz olduğunu biliyorum.

sizlere sorum şudur?

or700 v1 in ritimlerini ve seslerini a1000 tr okuyormu? sanırım çok büyük farkları olmasa gerek, yani ikisini kıyasladığımızda çok bir fark olmadığını düşünüyorum.yamahacı arkadaşlardan yardım beklerim.

saygı ve hürmet eder iyi ramazanlar dilerim.

Cevap: A1000TR vs. OR700TR-v1

Her ritmi uymayabilir. çünkü sadece 1 kit ve arap kitler uyumlu

or 7000 v1 de a1000 tr den farklı bir kit daha var.

peki ya sesler uyuyormu ?

Uymuyor sanırım. çünkü ben ilk or 700 2008 de aldım v1 di tabi. A1000 i satıp almıştım sesleri uymamıştım.. Şu an A2000 var ama A1000 bambaşkaydı. sesler çok gerçekçi olmasada a1000 in ayrı bir yeri var bende....

:D anlıyorum, kardeşim :D

benimde a1000tr oldu ama 1 hafta civarında kullanıp satmıştım, sıfır almıştım, aletin kasası, tuşesi yemin ederim pa80 e bile taş çıkarır diyebilrim. sonra v1 almıştım,onun kasa vb şeylere ısınamadım 1 sene kullandım sattım.. şimdi imkansızlıktan dolayı a1000tr buldum gıcır bir alet almak istiyorum fakat karar veremiyorum, çünkü çok zor para kazanan insanlarız :(

hocam bu alette flash disk yeri olmadığı için sanırım disketten ritimleri okutuyoruz değilmi, üzerindeki ritimler haricinde nevale için, o bir sıkıntı yaratıyormu acaba kitlenme vb şey gibi. çünkü salon işi alacağım ramazandan sonra ne kadar düğün atarsam kardır :d

saygılar

100 tl ye usb takılıyor hocam. istersen takarsın, bir diskete 15-20 ritim atılıyodu sanırım. olmazsa usb taktırırsın a1000 gerçekten güzel alet. üstündeki hoparlörü bile a2000 den kaliteli ve güzel ses veriyordu. Temizse al kaçırma...

:) bende aynı düşünüyorum, fiyatıda düşük 1250 ye anlaştık orgda tamir görme vs yok, bu hafta bakmaya gideceğim, adam sadece evde kullanıyormuş, memurmuş almış hiç dışarı çıkarmamış, kısmet bakalım. usb yi kime taktıracağız, disket işi biraz sıkıntılı gibime geliyor, servismi takıyor 100tl ye acaba ?

Bu siteden org satıyorum ilanları var orda çok ilan var satan. az bişey elin tornavida tutyorsa sende takabilirisin.

ok kardeş inceledim, :D zaten bilgisayar donanım ve yazılımcısıyım takmak basit hatta bırak takmayı mantığını bile biliyorum, sadece uğraşmayım demiştim sanırım klavyeyi gözüm kapalı alıcam gibi :D ...

ok kardeş inceledim, :D zaten bilgisayar donanım ve yazılımcısıyım takmak basit hatta bırak takmayı mantığını bile biliyorum, sadece uğraşmayım demiştim sanırım klavyeyi gözüm kapalı alıcam gibi :D ...