• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a2000 calışmalarından haber yokmu

recep70

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
A2000 DÜZ-EMO USB
slm arkadaşlar a2000 için set calışmalarından bir haber yokmu ne oldu bilgisi olan varmı:)

Cevap: a2000 calışmalarından haber yokmu

hala ses seda yok

bu sorunun cevabını bende bekliyorum.. emo hocanın çalışmaları belirleyecek bu aleti

salim bir konuda buna degindi tyros black ed. konusunda, sanırsam hala proje onaylanmamış çekik gözlülere saydırıyodu :D

almanya da ki fuar dan sonra program gönderecekler bana demişti.o programla bi kaç düzenlemeden sonra proje oluşacak demişti...haziran ayında korg pa 800 256 ram ve x serisi için usb çıkaracak ardındanda yamaha çalışmaları çıkacak.

Evet Salim deginmisti bu konuya onlarda beklemede benimde anladigim bu...

ozaman şu bir gercek busene boş gececek anlaşılan berdiğiniz bilgiler için teşekkürleer

vala arkadaşlar ben bile korkuyorum şuanda... elimde tek org a2000... eğer sezona kadar birşeyler yapamazsak soğuk bir suyu içtik demektir demek istemiyorum. Kimsenin moralini de bozmak istemiyorum.

Ama içten içe kendi canımı da sıkmıyor değilim. En azından or700ün ritimlerini bile okutabilsek bu sezonu kör topal idare ederiz diye düşünyorum.

Ama elimiz kolumuz bağlı işte...

Bekle babam bekle... Kimi neyi beklediğimiz de belli değil...

Dore konuyla ilgileniyor mu? onu da bilmiyoruz... Boş boş bekliyoruz bakalım...

Şu Frankfurt fuarı bi bitsin de sonra belli olacakmış... Herkes fuar derdinde... Bizim derdimize henüz derman olan yok.

Şeytan diyor anlaş bütün a2000 sahipleriyle toplu bir şekilde Dorenin kapısının önüne bırak çek git, bi kişiye de a2000 satırtma. :D Dore de yamahaya resti çeksin isteimyorum kardeşim senin ritimli klavyelerini desin, herkesin içi rahat etsin.

ekmekle öle deil böyle oynanır şeklinde de bir imza...

Bakalım sonrası Yamaha cephesinde nasıl karşılanır merak ediyorum.

Bence düşüncen geç kalmış bir öneri. Tamamen haklısın. Geçende başka bir marka içinde yazmıştım ama bir kez daha yineleyeyim. Haritada neredeyse görünmeyen, hiç esamesi okunmayan ülkeyi, kendi halkından başka kimsenin bilmediği bir dili sitelerine koyuyorlar, nedense ülkemizi ve dilimizi adam yerine koymuyorlar. Bu kadar klavye satılıyor üstelik burdan bir çok kişi de destek veriyor(profesyonel olarak sizler), bir çok kişi de her yönden tanıtım yapıp destekde bulunuyor ki bu başka hiç bir ülkede yapılmaz, yinede adamlar kendilerini ağırdan satıyorlar. Aslında iyi bir dersi hakediyorlar. Yinede toplu yapılmayan hiç bir protesto yeterince uyarı olmaz. Umarım dikkate alırlar. Kolay gelsin.

Dostumuz yok, bu gerçek,konuyla alakası yok ama başka bi yerde okuduğum şu yazı çok hoşuma gitti sizinle paylaşmak isterim,alıntıır....
Türk, savaşçı olduğu için sevilmez.
- Kendisine dokunan yılanları perişan ettiği için sevilmez.
- Dünyanın en güzel yerini, Anadolu'yu kendine yurt tuttuğu için sevilmez.
- Yüzyıllarca Avrupa'yı çıldırttığı için sevilmez. (Haçlı Seferleri)
- İstanbul'u aldığı için sevilmez.
- Çoğunlukla Müslüman olduğu için sevilmez.
- Dürüst, namuslu, onurlu, hakkaniyetçi v.b. olduğu için sevilmez.
- Tuttuğunu kopardığı için sevilmez.
- Birçok buluşu kendisi gerçekleştirdiği için sevilmez.
- Bilimle uğraştığı için sevilmez.
vs vs daha gidiyor,biz ağzımızla kuş tutsak batıyı ve dünyayı yönetenlerin gözüne giremeyiz,şu bi gerçek bizi sevmiyorlar....