• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 için update isteği

• Konbuyu başlatan ayoub
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

ayoub

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Dante TR
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Yamaha, 5 yılda bir Oriental model klavye üretiyor. Ama A2000, OR700 den 4 yıl sonra çıktı ve kendi kulvarı olan S750 ve S950 ile beraber çıkmadı ve onlarda olan S.Art. sesler vb bazı özellikler bizim klavyede olmadı. Yine bizim cihazda olmayan en önemli özelliklerden biride Multi Padle wave çalması. Bu özelliğin bir update ile çözülebileceğini düşünüyorum.
Eğer A2000 kullanıyor iseniz sizden ricam eğer Yamaha PSR S750 ve S950 de olan Multi Pad Audio Link fonksiyonunun bir update firmware güncellemesi ile A2000 e uyarlanması için yamahanın sitesine e-mail atarsınız baskı yapmış oluruz. Ben bu adrese:
yamaha-turkey@gmx.yamaha.com
e-mail gönderdim. Sizdende bekliyorum. Selamlar

Cevap: A2000 için update isteği

Nasıl yani anlamadım bende a2000 v2 plus kullanıyorum emo usb li wave çalıyor multi padler zaten yokmu

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Yamaha, 5 yılda bir Oriental model klavye üretiyor. Ama A2000, OR700 den 4 yıl sonra çıktı ve kendi kulvarı olan S750 ve S950 ile beraber çıkmadı ve onlarda olan S.Art. sesler vb bazı özellikler bizim klavyede olmadı. Yine bizim cihazda olmayan en önemli özelliklerden biride Multi Padle wave çalması. Bu özelliğin bir update ile çözülebileceğini düşünüyorum.
Eğer A2000 kullanıyor iseniz sizden ricam eğer Yamaha PSR S750 ve S950 de olan Multi Pad Audio Link fonksiyonunun bir update firmware güncellemesi ile A2000 e uyarlanması için yamahanın sitesine e-mail atarsınız baskı yapmış oluruz. Ben bu adrese:
yamaha-turkey@gmx.yamaha.com
e-mail gönderdim. Sizdende bekliyorum. Selamlar

Bu sadece Update ile çözülemez.Anakart donanımı yeterli değil.Anakart S710 ile aynı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Can abi hazır sizi yakalamışken sorim hiç a2000 v2 plus için yeni birşeyler yapılcakmı acaba ne bilim yeni bir usb set olur yada başka bir durum?mikrofon takılırmı mesela böyle şeyler varmı planlarda ?

Nasıl yani anlamadım bende a2000 v2 plus kullanıyorum emo usb li wave çalıyor multi padler zaten yokmu

Multi Pad var. Ancak benim bahsettiğim Wave dosyalarının Multi Pad olarak çaldırılması. Yani S750/950 deki Multi Pad menüsündeki Audio Link özelliği.
Can bey, ana kartla alakalı ise tabi yapılacak pek birşey yok ama yinede benim e-mailime herhalde olumlu yada olumsuz bir cevap verirler. :)

He evet tamam şimdi oldu evet onu bende sormuştum

benim istediğim tek şey adam akıllı paket hazırlama programı çok ayrıntılı zımba gibi bu olursa ben o multi patlara neler neler çaldırırım .