• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 muhteşem özellikleri

• Konbuyu başlatan pynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pynst

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
evet değerli arkadaşlarım korgtan yamahaya geçmekle nasıl bir hata yaptığımı sizlere burda özetlemeye çalşacağım.:D

1-a2000 kullanıcıya kapalı korg ise açık yani yamaha size ne veriyorsa onunla yetineceksiniz ama korgta istediğiniz gibi kendi setinizi oluştura bilirsiniz hemde usb kullansanız dahi.

2-a2000 de ritm editlemek çok karışık vecan sıkıcı zaten vazgeçiyorsunuz korgta ise bu işlemleri bir kaç dakika içerisinde yapa biliyorsunuz.

3-a2000 de ritm yazmak çok karışık ve gereksiz bi sürü menü var mesela intro yazdığınızda introyu yazdığınız notadan okutmak için her kanalı 2kez ayarlamanız gerekiyor şunu söyleye bilirim a2000 de 2 saatte yazdğınız bir ritmi korgta 15 dakikada yaza biliriniz.

4-a2000 hafıza olarak kullanıcıya kapalı olduğu gibi drum kitte kapalı alete hiç bir şekilde müdahale edemezsniz ama korg...............:D

5-a2000 de 2 ses birleştire biliyorsunuz korgta 3

6-a2000 de 8 adet + 4 adet ritme ses ataya biiyorsunuz buda kullanımınızı kısıtlıyor yani düğünde çalacağınız ayrı programda çalacağınız sesleri ayrı programlamak zorundasınız sonsuz rgt yapsan nolucak kullanımı zor olduktn sonra.

7-a2000 nin nevalesi az ya korg.............:D

8-a2000de sadece emo kullanmak zorundasınız korta ise bir çok arkadaşımızın setleri yanında yapılmış usb leri de kullana bilirsiniz.

9-emonun yine ne yapacağı belli değil korgta yaptığı gibi benim işim bitti bundan sonra bilmem ne markasına çalışacağım diyivere bilir.

10-burası sadece benim yorumum a2000 şöyle doludolu çalmıyor davulları aynen teneke gibi cın cın ötüyor saundu hiç hoş değil ama korgta amatör set yapan arkdaşların setleriyle düğün çalın.nası ama......:D

11-a2000 sadece waw okuyor buda şu demek 50 adet altyapıyı wawa çevirdim alet yavaşladı emo usb de doldu.aletne olduğunu şaşırdı kafayıbozucak diye çok korktum......:D

12-a2000 kullanım olarak çok zor korg ise çok pratik tabi burda a2000 nin efsane kullanıcılrdan bahstmiyorum bizim gibi naçizane 17 senesini bu işe vermiş amatörlerden bahsediyorum........:D

13-a2000 de firma ciddiyeti yok rolandla başladım solton kullandım pa80-pa1x ve pa x3 ten sonra burda tuzağa düştüm ama inanın böyle bir zarar hiç yaşamadım.ben bukadar senedir bu işin içideyim hiç bir firmanın böyle bir indirime gittiğini grmedim çocuk orglarıda dahil.yani aldığınız anda elinizde patlıyor.

evet ardaşlar şimdi gene yok ben şöyle kullanyorum yok sen bu işi anlamıyorsun falan diyeceklerdir.inanın hepsi hkaye hepsi boş.a2000 ni kutusuna koydum dekor olarak kullanıyorum.size tavsiyem sakın bu alete bulaşmayın.eğer a2000 1000 euroysa inanın pa 600 2000 eruro edecektir.sadece bekleyin ve pa600 ü çok iyi inceleyin
saygılar

Cevap: A2000 muhteşem özellikleri

bak kardeşim yine dönüyoruz dolaşıyoruz aynı yere geliyoruz biz korgun özerlliklerini kıyaslamıyoruz herşey açık ve ortada biz saund ses kalitesinden bahsediyoruz yani gerçek müzisyenlerin bahsettiği şeyden sizin gibi mahalle aralarında düğün salonlarında çalan müzikten anlamayan sesten saundan anlamayan amatörlerle ilgili şeylerler değil bunlar sana korgunla teneke çalmaya devam et bizlerde profosyenel müziğimizi icra edelim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kardeşim a2000 in olup olmadığı bile meçhul, tamam zarar ettik filan ama kesinlikle a2000 yere vurulacak alet değil.. sen kullanmayı bilmiyorsan yapacak birşeyde yok.. bu arada usb nin içini istediğin kadar doldursanda alet donmuyor ben 3 tane usb bağladım alete aynı anda 8 gb ne donma yaptı nede başka bi sorun.. YALAN KONUŞUP ŞURDA MİLLETİN CANINI SIKMA

abi konuyu ben siliyorum sen açıyorsun :)

Şimdilik konuyu kapatıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...