• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a2000 ne tepki olsun

• Konbuyu başlatan pynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 129
  • Görülen : 22K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pynst

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
hala sermayeden yana tavır koyan değerli arkadaşlar ben bu alete 1650 euro verdim korg pa 3x si satıp bu dandik aleti aldım.şimdi sen çıkyorsun 120 tane cihaz varmışta onu eriteceklermiş bana ne kardeşim.herhalde sana bedava veriyorlar.zaten kullanımıda dandik kasasıda dandik bayiside.neymiş dünyada müzik oteritesiymiş şöylemiş böylemiş.aldığım habere göre pa600 çıkıyo diye fiat düşmüş işte olay bu.kendine ve malına güvenemezsen netice bu olur.düşünsenize pa600 ün adı yetti çıktığı zaman ne olacak.hemen tekrar korga geçiyorum pa3x satmak isteyen arkadaş varsa 0544 227 87 01 nolu telofondan irtibata geçmelerini rica ediyorum.bu elimdeki a2000 nide ilkokul çocuklarına vericem oynasınlar

Cevap: a2000 ne tepki olsun

hala sermayeden yana tavır koyan değerli arkadaşlar ben bu alete 1650 euro verdim korg pa 3x si satıp bu dandik aleti aldım.şimdi sen çıkyorsun 120 tane cihaz varmışta onu eriteceklermiş bana ne kardeşim.herhalde sana bedava veriyorlar.zaten kullanımıda dandik kasasıda dandik bayiside.neymiş dünyada müzik oteritesiymiş şöylemiş böylemiş.aldığım habere göre pa600 çıkıyo diye fiat düşmüş işte olay bu.kendine ve malına güvenemezsen netice bu olur.düşünsenize pa600 ün adı yetti çıktığı zaman ne olacak.hemen tekrar korga geçiyorum pa3x satmak isteyen arkadaş varsa 0544 227 87 01 nolu telofondan irtibata geçmelerini rica ediyorum.bu elimdeki a2000 nide ilkokul çocuklarına vericem oynasınlar

İşte ben bunu anlamıyorum, arkadaşım madem alet dandik, kullanımı da dandik, kasası da dandik; madem ilkokul çocuklarına vericeksin; sana bu aleti zorla mı sattılar? Boğazına bıçak mı dayadılar? Sonuçta sen hür iradenle 1650€ verip bu aleti satın almadın mı? Şimdi tam olarak neyin şikayetini ediyorsun anlamadım. Beğenmediğin aleti neden alıyorsun, aldıysan firmayı neden suçluyorsun, suçlaman gereken sadece kendinsin şuanda.

300liralık e70 taş gibi sağlam olunca, bende o kadar para verdikten sonra adam gibi kasa beklerim.

bu neyin öfkesidir güzel kardeşim;

pa3x va pa800'lerin ortak özelliklerini taşıyan ve 1100 euro fiyat biçilen pa 600 piyasaya girdiğinde 3x ve 800'cülerde mağdur olmayacak mı...?...Elinizdeki aleti çözmeden gömlek değiştirir gibi klavye değiştirtirir sonra buralarda ahkam kesersiniz...daha klavye çıkmadan reklamını yapar, firmalara sizi sömürme fırsatını ellerinizle verirsiniz...devam edin...yamaha'yı rekabete mecbur bırakan korg firmasıdır ve illaki sitem edecekseniz korg'a edin...

indirim oldu diye sevinmeniz gerekirken sitem ediyorsunuz...niye...?...çünkü sürekli klavye değişimi içindesiniz ve sürekli zarar ediyorsunuz...
önce kendinizi ıslah edin...

sevgili kardeşim ben yamahaya şimdi ismini veremeyeceğim bi arkadaş sayesinde geçtim.burada herkesin anlaması gereken şu.zarar ziyandan önce firmaların etik bir duruş sergilemesidir.ben 10 gün ölmuş makinayı alalı sen 600 euro gibi bi indirime gidiyorsun. bu neyle izah edilir.elbetteki ucuzlamasına sevindim düşünen arkadaşlar için.ama bundan önce alan arkadaşlar ne yapacak eğer bu firma beni aptal yerine koyuyorsa bende bu aleti ilkokul çocuklarına vereceğim.eğer bidaha korgtan dönersem allah belamı versin.zaten neye benzediği belli değil ritm yazıyorsun bi sürü aptalca gereksiz menü ses yazacaksın bi sürü gereksiz saçma sapan şey yamaya haps olmaktansa medelli çalarım daha iyi.düşüne biliyormusunuz mp3 yerine waw okuyor aman ne büyük özellik burda eksileri sıralasam zaman yetmez ama vakit buldukça yazıcam.burda beni kahreden demek okadar kalite yoksunuki 600 euro fiat düşürüle biliyor yazık çok yazık

hem tavır hem konuya yaklaşımın çok seviyesizce olmuş. beğenmiyorsan satarsın. senin yamahayı beğnememen ne yamahayı nede kullanıcıları üzmez birşeyde kaybettirmez. daha msj sayın 5 iken tutup böyle bir konu açmanda reklam kokan hareketler sezdim. korg da güzel yamaha da. bırak isteyen istediğini alsın.

Cevap: Re: a2000 ne tepki olsun

300liralık e70 taş gibi sağlam olunca, bende o kadar para verdikten sonra adam gibi kasa beklerim.

aynı şey senin içinde geçerli, beğenmediğin birşeyi satın alamzsın olur biter. bu olayları gs-fb fanatizmine dönüştürmeye gerek yok. bı muhabbetler işi gücü olmayan adamların işi. klavye fanatizmi yapacağınıza müzik yapın!

seviyeli arkadaşım anlama güçlüğümü çekiyorsun.benim yamahayı beğenmem yada beğenmemem çok şey değiştirir.ben burada paramla hizmet alımı yapıyorum ve karşılığını görmek isterim.bir çok kullanıcınında benle aynı fikire olduğunu düşünüyorum.ha sana firmadan bi katkı oluyorsa mesele yok.sen bu siteyi niye açtın polyanacılıkmı oynıcaz aman ne mutluyuz ne mutlu mesaj 5 mişte bilmem neymiş ben burda bi sorunu dile getiriyorum.ama hepiniz aynı takımda oynuyorsanız diyecek bişey yok.adama bakya 600 euro kakaladılar diyoruz reklam kokuyo diyo hadi ordan

ayrıca a2000 satmayacağım aynen dediğim gibi ilkokula denek olarak vericem verdikten sonrada burada yayınlayacağım

sevgili kardeşim ben yamahaya şimdi ismini veremeyeceğim bi arkadaş sayesinde geçtim.burada herkesin anlaması gereken şu.zarar ziyandan önce firmaların etik bir duruş sergilemesidir.ben 10 gün ölmuş makinayı alalı sen 600 euro gibi bi indirime gidiyorsun. bu neyle izah edilir.elbetteki ucuzlamasına sevindim düşünen arkadaşlar için.ama bundan önce alan arkadaşlar ne yapacak eğer bu firma beni aptal yerine koyuyorsa bende bu aleti ilkokul çocuklarına vereceğim.eğer bidaha korgtan dönersem allah belamı versin.zaten neye benzediği belli değil ritm yazıyorsun bi sürü aptalca gereksiz menü ses yazacaksın bi sürü gereksiz saçma sapan şey yamaya haps olmaktansa medelli çalarım daha iyi.düşüne biliyormusunuz mp3 yerine waw okuyor aman ne büyük özellik burda eksileri sıralasam zaman yetmez ama vakit buldukça yazıcam.burda beni kahreden demek okadar kalite yoksunuki 600 euro fiat düşürüle biliyor yazık çok yazık

almasaydın kardeşim madem dandik makine bile bile neden alıyorsun bednde fırsattan istifade yeni aldım dandik olsa almazdım heralde fiyat düştü diye ama almadım emo usb yide aldım şu anda a2000 den kıralı yok piyasada emo usb ile birlikte emonun olduğu herşey kalitelidir bunuda iyi bil derim ve tartışılmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...