• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 plus fiyatları neden değişik

Cevap: A2000 plus fiyatları neden değişik

ve do - re müğzik bayilerini korumak için normal liste satış fiyatını koymak zorundadır. aksi takdirde bayi bu orgu satmak için uğraşmaz ve bu aletler satılmaz.

BU DOREMUZİK FİYATI :Ürün Fiyat Bilgileri :Ürün Kodu : PSR-A2000
Marka : Yamaha
Birim Fiyatı : 1.794,32 €
Türk Lirası Fiyatı : 4.126,94 TL

BU TUTKU MUZİK : YAMAHA PSR A2000 V2 PLUS ÇİPLİ TUTKU MÜZİKTE
YAMAHA A2000 V2 PLUS ÇİPLİYE GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİYE TEŞEKKÜRLER ADINIZA FATURA 2 YIL GARANTİ 4 GB USB BELLEK SIFIR KILIF VE RİTM VE SESLER TUTKU MÜZİKTE

FİYAT: 1.500 EURO

TUTKU MÜZİK GAZİANTEP
03422328115-05396661757-05423433015

neden fiyatlar bu kadar uçuk bizi kazı8klamayamı çalışıyorlar anlamadım

üstadım bizim satış fiyatımız nakit ve indirimli fiyattır A2000 V2 plus tır almayı düşünürseniz verebiliriz iletişim bilgilerimizi yazmışsınız zaten yukarıda saygılar

üstadım bizim satış fiyatımız nakit ve indirimli fiyattır A2000 V2 plus tır almayı düşünürseniz verebiliriz iletişim bilgilerimizi yazmışsınız zaten yukarıda saygılar

indirim olurda 299 euromu olur be abi doremüzik ne para kazanıyormuş bu kadar fark var sizde bundan kazandığınıza göre artık düşünemiyorum neler oluyor yamaha battımı bu kadar fiyatları düşürüyorlar yok indirime gidiyorlar buyrun işte şimdi bastırın 1400 euroya yine verirler

indirim olurda 299 euromu olur be abi doremüzik ne para kazanıyormuş bu kadar fark var sizde bundan kazandığınıza göre artık düşünemiyorum neler oluyor yamaha battımı bu kadar fiyatları düşürüyorlar yok indirime gidiyorlar buyrun işte şimdi bastırın 1400 euroya yine verirler

üstadım dikkatinizden kaçan şudur DORE MÜZİK sitesinde bahsedilen fiyat taksitli fiyattır indirimli nakit havale seçeneğine bakarsanız 1600 euro ya tekabul eder bu rakamda yani 100 euroluk farkta hem bayileri korumak ve bizlerin mal satşını sağlamak ve bu birazda ürün satmak için yapmış olduğumuz fedakarlıktan kaynaklanıyor umarım aydınlatabilmişimdir saygılar

üstadım dikkatinizden kaçan şudur DORE MÜZİK sitesinde bahsedilen fiyat taksitli fiyattır indirimli nakit havale seçeneğine bakarsanız 1600 euro ya tekabul eder bu rakamda yani 100 euroluk farkta hem bayileri korumak ve bizlerin mal satşını sağlamak ve bu birazda ürün satmak için yapmış olduğumuz fedakarlıktan kaynaklanıyor umarım aydınlatabilmişimdir saygılar

tamam anladımda hocam dore müzik bayiileri düşünüyorsa kendisi satmasın bıraksın bunu bayiiler satsın bizlerde bayiilerden alalım en azından alırken acaba fiyat diyer yerlerde farklı olurmu diye düşünmeyiz ben konya veya yakın çevresi varken neden dore müzikten veya farlı ilerden alıp kargo ödiyeyimki bu bana daha pahalıya patlar ayrıca sizde korg satışıda var bildiyim kadarıyla korg bu işi böylemi yapıyor ürün satalım diye indirimemi giriyor yanlış anlamayın yalnızca tartışarak dogru yolu buluruz diye düşünüyorum amacım kimseyi kırmak deyil lütfen kırılmayın ben yamaha a200 aldım şimdi fiyat düşüyor buna anlam veremedim indirimde olunca ister istemez insanın kafası karışıyor ne oluyor diye

ben do-re den s650 aldım ama en uygun fiyata do-re satıyordu... bayiler daha fazla rakam cektiler ama a2000 ne fazla fiyat cekiyor şimdi ben do-re den a2000 aliyim 1600 euroya sonrada nette bi araştiriyim 1300 euroya satan yerler var 300 euro fak sonrada vatandaş netsin ben o kazığı yemiş olsam orgu alır kafalarına kırarım.... 700 tl gibi fark var 1asgari ucret.. satma kardeşim bayilerini koruyacaksan nasıl can muzik netten pa3x satmıyorsa do-re de satmasın sonra ahanda boyle sorunlar cıkar işte.... yamaha acayip bi firma karman corman işleri o kadar tr de pazarı olmasına ramen roland gibi bir satiş standardı yok bakın bk-5 heryerde aynı para aynı taksit butun bayılerdede... ha bu arada ben şu an bir yamaha kullanıcısı olarak bu yorumu yapıyorum... do-re den aldığım s650 ile

bir hafta oldu faturası bile kesılmedı a 2000 v2 plus satıcam arkadaşlar kutusunun içine koydum satıcam 3250 tl 05422993009

bir hafta oldu faturası bile kesılmedı a 2000 v2 plus satıcam arkadaşlar kutusunun içine koydum satıcam 3250 tl 05422993009

arkadasım beni yanlış anlama 3250 tl senın alete verecegıme gıder sıfır alırım yamahanın izmir ve ege bölgesinde piyasası oldukca dusuk yanı bir bayıye versen en fazla 2500 tl ye alır benı yanlıs anlama sakın ama-cım senın aletını oldurmek degıl ama bu boyle ben or 700 v2 plus ı kız gıbıydı 1700 zor sattım

arkadasım beni yanlış anlama 3250 tl senın alete verecegıme gıder sıfır alırım yamahanın izmir ve ege bölgesinde piyasası oldukca dusuk yanı bir bayıye versen en fazla 2500 tl ye alır benı yanlıs anlama sakın ama-cım senın aletını oldurmek degıl ama bu boyle ben or 700 v2 plus ı kız gıbıydı 1700 zor sattım

hocam alet zaten sıfır faturası kesilmemiş siz almazsanız muhakkak bir alıcı çıkar
3250 tl bence iyi almak isteyen arkadaşımız varsa deyerlendirsin 2500 tl ne oluyorki bu kadar düşüyor hayırdır işallah kimi kapalı kutu 1500 euro bende var diyor kimi satıcam 3250 tl ye vericem diyor diyer arkadaş bu para etmez edeceyi 2500 tl diyor yazık ya bu insanların parasına ayıp be kardeşim biraz duyarlı olalım arkadaşlar hocam yerinizde olsam satmam alın plus yanına bir emo usb kullanın gitsin inanın a2000 iyi bir alet pişman olmazsınız

Moderatör tarafında düzenlendi: