• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a2000 v2 plus alacağım, kredi kartı ile nereden alabilirim peşin fiyatına?

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
Son kararım a2ooo v2 plus arkadaşlar, kimse demesin ondan ona dönüyorsun bi karar veremedin diye :):) ben kararımı verdim artık geri dönüşüm yok.. a2000 i alcam...

şu an önden 1000 tl vererek, gerisini kredi kartı ile peşin fiyatına 12 yada 24 taksit olarak nerden alabilirim değerli arkadaşlar?

şimdiden yardımınız için teşekkürler..tavsiye değil nerden alacağımı soruyorum :)

saygılar

Cevap: a2000 v2 plus alacağım, kredi kartı ile nereden alabilirim peşin fiyatına?

do re taksit yapıyor diye biliyorum ama biraz fark olur ya ..umarım dükkanda kararın değişmez : ) : )

Cevap: a2000 v2 plus alacağım, kredi kartı ile nereden alabilirim peşin fiyatına?

vallahi hocam :) aytekin abi camdan baya bi gösterdi, her türlü iş yapar bence o alet.. emo nun arap kitlerle yaptığı ritimler bile bomba gibi :) v2 plus cabası.. emo sette geldiği zaman bomba patlar zaten :D bu karar son kararım bundan eminim

hayırlısı olsun bende alacam a2000

ama hocam elinizdeki aletle arasında bi fark olacağını düşünmüyorum emo set çıkana kadar

Adamim bende cok arastirdim a2000 vede taksit olayini.hepsiburda.com abak en uygunu .birde sirkecide bi yer vardi adini unuttum orasida vade farki almadan 8 taksit yapio

Bu arada bende yarin almaya gidiom a2000 almaya.utar muzik te.kredi cektim.para cepte sabah olmasini sabirsizca bekliyorum suanda isteyim sabahlayacam.geliyorum!!!!!!!!!!a2000 im sevgilim.

azim bakalım ne diyecek bu konuya:)

Tuzlada Nil müzik var Mutlaka fiyat alın ben oradan aldım a2000 imi..

atla gel gaziantebe iki saatlik yol gaziantep yamaha bayiisi eras müzik te a 2000 v2 plus var kolay gelsin