• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 V2 Plus İki Soru Arkadaşlar..

serkanfbgsts

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Or700 V2 Plus
herkese bol kazançlar arkadaşlar.A2000 V2 Plus bildiğim kadarıyla or700 v2 plus ritmlerini okuyor.peki emo usb alsak kullanabilirmiyiz acaba bilgisi olan varmı?yani A2000 v2 plus emo usb yi destekliyor mu?Ayrıca sample ses atılabiliyor galiba bilgisi olan paylaşabilir mi acaba.herkese coook teşekkürler

Cevap: A2000 V2 Plus İki Soru Arkadaşlar..

Plus ile Emo USB birlikte kullanılabilir çünkü Sample setler için ayrılmış olan 64 Mbyte olan alan düz A2000 modellerinde olduğu gibi boş ve Setler yüklenebilir.
Sample Set yapılabilir ama bunun için var olan editör yetersiz.

hocam çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için org alacam ama karar veremiyorum S950 Tyros4 ve A2000 v2 plus arasında kaldım.amacım or700 v2 plus ritmlerini kaybetmek istemiyorum aylarca her şarkıya her esere göre ritmleri düzenledim bunlarıda alacağım orgda kullanmak istiyorum.vakit ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim

PSR A2000 sana uygun model çünkü V2 PLUS ile ilgili olan tüm emeklerini kullanabilirsin :)

A2000 V2 Plus demek istedin galiba batuh hoca?o bana uygun galiba dediğin gibi.zaten bir kaç ay sonra almayı düşünüyorum eğer olursa bizzat senden kapalı kutu almayı isterim batuh hoca