• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a2000 v2 plus ile a2000 arasındaki fark nedir?

megane52

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700trv2
arkadaşlar a2000 almayı düşünüyorum a2000 ile a2000 v2 plus u nasıl ayırt ederiz...bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim...

Can başarın yaptığı a2000 v2 dir ve diğerinden çok özelliği vardır.. düğün için idealdir.. a2000 v2 tavsiyemdir..

düz a2000 de arap iran vs ritim tuşlarına basınca arap iran ritimleri çıkar. içine çip takılmış or700 ve a2000 v2 modelinde bu tuşlardan türk ritimleri görürsünüz, ve içinde türk sesleri fazladır. v2 plus ta ise ilave bazı türk sesleri vardır. zaten a2000 e takılan çiplerin hepsi v2plustır. Bu forumda önceki konularda bilgi bulabilirsiniz. yani önünüza a2000 geldiğinde basitçe arap iran vs ritim tuşlarına basınca oyun havası, yöresel vb türk ritimleri görürseniz o cihaz v2 plustır.

teşekkürler bilgi için...

admin a2000 almaktan vaz geçtim pa800 düşünüyorum korg serisinde flash bellekteki ses ve ritmi orgun hafızasına almadan okutup kullanmak mümkün mü? yamaha orglarda istediğin midiyi rittmi ve sesi orga yüklemeden flash bellekten okutup kullanabiliyorsun...bu konuda bilginiz var mı?

pa800 mp3 board olanlarda karaoke olarak şarkı söylemek mümkünmüdür?

admin a2000 almaktan vaz geçtim pa800 düşünüyorum korg serisinde flash bellekteki ses ve ritmi orgun hafızasına almadan okutup kullanmak mümkün mü? yamaha orglarda istediğin midiyi rittmi ve sesi orga yüklemeden flash bellekten okutup kullanabiliyorsun...bu konuda bilginiz var mı?
Okumaz..
pa800 mp3 board olanlarda karaoke olarak şarkı söylemek mümkünmüdür?
MP3 tarzı okur..

Yamaha a2000 v2 veya yamaha a2000 ikisindende uzak dur dügünde boş alet v2 para tuzağı bir yamaha cıkar anında cip yapılır buda ekstra para demektir pa800 akıllı seçim mp3 board ve 256 rem li al bak keyfine bana göre pa600 de çok iyi alet biraz hafıza küçük :) ama kibar alet en önemliside arabanın soferi tabiki:)

teşekkür ederim admin...

pa600, PA 900 ve sonrası usb den direkt ritim okuyor sanırım. Ben de merak ediyordum bilen varsa yazsın lütfen.