• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 v2pls ile Or700 v2pls arasındaki fark.Can BAŞAR BAŞARILAR.

• Konbuyu başlatan zabon
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 2K

zabon

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
A2000 v2 pls ın or 700 v2pls tan ses teknolojisini saymazsak ne gibi üstünlükleri var.64 mg belleği son kullanıcıya kapalı.Aslında sormak istediğim şu Emo-Salim-Batuhan usb leri çıkmadı.Yani bu setler olmadan ve yüklenmeden or700 v2 pls tan farkı ne.Kaç tane daha türk sesi ve davul kiti eklenmiş ekstradan.

Birde bu sorumun haricinde bir isteğim var.Emo Salim Batuhan... Can BAŞAR hepsi birlikte yeni ve ortak bir kite imza atmıyorlar.Rom-Rem kapasitesini arttırmıyorlar.Can abi bunu yapabilir.Yoksa a2000 de pa80 e dönecek,kartlı bir alet olacak.Hatta çıkacak ortak kitin adı v3plus olsun ve or 700 e takılabilsin.Hatta diğer uygunluk taşıyan tüm yamahalara takılabilsin.

Eğer böyle bir şey olursa hiç düşünmeden a2000 alırım.Hatta bu kitin takılı olmadığı başka bir org almam.

Mesajım yerini bulmuştur inşallah.

Cevap: A2000 v2pls ile Or700 v2pls arasındaki fark.Can BAŞAR BAŞARILAR.

Herkes ayrı bir usb set çıkarınca,son kullanıcı bir o kiti bir bu kiti yükleyecek.Tabi bu kitlerde kırılır.Maddi manevi Ortak bir grup tarafından hazırlanan hadware bir kit olursa birlikten kuvvet doğar.Yine bu grup v4 e hazırlanabilir.Son kullanıcının burada en çok fayda göreceği konu ise Usb set ve kitler arasında dolaşmadan müzisyenliğini icra eder.Sadece bu kit üzerine ritim yazan üstadlardan hangilerinin ritimlerini beğeniyorlarsa kendi ritimlerini seçerler.bir üst versiyon kit çıktığında bir alt versiyonun ritimlerini desteklerse benim gibi ritim yazabilen son kullanıcıların yazdığı ritimlerde boşa gitmemiş olur ve ileriye dönük olur.Bu sayede ortaya çok güzel yamaha ürünleri ortaya çıkar.Bu benim düşüncelerim.

Cevap: A2000 v2pls ile Or700 v2pls arasındaki fark.Can BAŞAR BAŞARILAR.

Aletin kapasitesi bellidir. 1-2 gb ram olsa, dediğiniz olabilir. Şu haliyle bile nerden baksan 200-300 mb lik bir sampling hafızaya sahip olacak. Yapmamız gereken setlerden beğendiğimizi satın alıp yüklemek. pa 800 de de bu olay böyle, burda tek farkı, herşey paralı ama kalitedede hep ön planda. pa 800 de yüzlerce set var ücretsiz, ama hepsi birbirine benziyor ve sadece 1-2 tanesi idare eder. Biz parayla beğendiğimiz seti alacağız ama oda en kalitelisini ve setleri yapan kişilerin alın terlerini ve emeklerini ödeyerek. Bence en güzeli bu....