• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a2000 WAW TAKSİMLER BU BAŞLIK ALTINDA PAYLAŞILACAK

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
HERKES ELLERİNDEKİ TAKSİMLERİ VE NEVALALERİ BU BAŞLIK ALTINDA PAYLAŞSIN..

ALIN 4 TANE TAKSİM, aytekin toklu üstada yardımları için ayrıca teşekkür ederim..

bağlama , keman ,kanun taksimleri

batuh hocanın paylaşmış olduğu çalışma

YENİİİ KORGTAN EFEKT SESLERİ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: a2000 WAW TAKSİMLER BU BAŞLIK ALTINDA PAYLAŞILACAK

hadı kolay gelsin bende bi yerden bulmuştum bunları ama nerden bılmıyom ben sana atarım daha sonra paylaş sen benim vaktım yok ...

Bu zurna döngüsü eminim ki piyasada yoktur çünkü kendim kestim ve biçtim (bir görüntüden) Sizlere sunuyorum..
Üzerinde etki oynamaları yaptım, ufak değişikliklerle dahada kararlı ve iş görür oldu..

tamam aytekin abi, bende baya birşeyler yaptım ritim reg filan onları tesisattada ayarlayıp atacam bura... batuh abi paylaşım için ayrıca teşekkür ederim.. onuda ekleyelim nevalelere

Çok güzel arkadaşlar konuyla alakalı değil ama.Çıkacak olan setler aletin üzerindeki sampleleri etkiliyecekmi yani yazdığım sesler gidecek mi usb seti aldığımızda.

Çok güzel arkadaşlar konuyla alakalı değil ama.Çıkacak olan setler aletin üzerindeki sampleleri etkiliyecekmi yani yazdığım sesler gidecek mi usb seti aldığımızda.

hocam bence yazdıgınız sesleri etkilemez, reg olarak yazdıysanız tabi? buradan paylaşmanızı bekliyorum hocam seslerinizi ve ritimlerinizi ... 2-4 ritimler konusunda biraz sıkıntım var benim

Bende t4 ritimler var seçme.Paylaşcam dostlar cepten yazıyorum.Alet bomba kim ne dersin şu anki hali bile süper.Setler çıksın film kopuyor zaten o zaman patlama olucak.Herkese hayırlı işler.

yeni insan sesleri eklenmiştir :) BİLGİNİZE

Aboooo..;)

Çok teşekkürler :):)