• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a2000 zurna 7li akor ve varyasyonlu halay

volkanorg

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
a2000 v2 plus emo usb psr s950
arkadaşlar elimden geldiğince emo usb içindeki halay 2/4 ritmi ve editlenmiş zurna sesini merak eden arkadaşlara tanıtmak istedim SÖZ KONUSU MÜZİKSE A2000 SİZE YETER

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: a2000 zurna 7li akor ve varyasyonlu halay

tarzın çok çok tatlı vede güzel ama güzel kardeşim her estrumanı kendi kalıpları içerinde kullanılırsa dahada güzel olur zurna sesi kendiyle özdeşmiyor bilmem anlatabildimmi başarılar.

Teşekkürler şirin ben öylesine dolaştım söylediklerini anlıyorum :d saygılar

kardeşim bence sen aleti tanıtma, boşver millet test etsin bizzat.. almayı düşünenlerde soğuyacak aletten

olur senin dediğin gibi olsun siz galiba fazıl say sınız tanıyamadım birden :D bence sırf yorum yapmak için yorum yapmamalısın çünki senin gibi yorum yapanlardan youtube de çok var ktp kardeş daha iyisini sen yap atta dinleyelim zaten saygı denilen şeyin her insanda olmadığını kanıtlamış oldun.....

yorum yapmak için yorum yapmak? art bi niyetim yok yanlış anlamayın.. şahsen ben a2000 kullanmasamda sizin videolara demolara baksam bu ne biçim alet derim.. bırak tanıtımları emo müzik yapsın

volkan teşekkürler kardeşim eline yüreğine sağlık sana sen tanıtma diyen arkadaşlar çıksınlar hangi cihazı tanıtacaklarsa tanıtsınlar dinleyelim onlarada yorum yapalım ktp rumuzlu arkadaş bekliyorum paylaşımlarını

volkan eline sağlık kardeşim boşver takılma beyenmeyen kendi yapsın tıpasını görelim bekliyoruz?

eline saglık ustad zurna guzel kulaga hos geliyor elestiriler olacak bunlara kafanı takma

Elinize sağlık, güzel olmuş.