• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000TR v2 Plus Dikkat!

Cevap: A2000TR v2 Plus Dikkat!

ismini hatırlıyormusun regin bakayım hemen

ismini hatırlıyormusun regin bakayım hemen

Orhancım

düğün, gamze düğün, program, koç gibi kısaltmaları vardı. Orgun userinde kayıtlıydı..

içindeki elektolar ve klarnet çok güzeldi, bulursan varya benden çok dua alırsın...

Ekte Bir kaçtane var program dügün 1 2 3 4 felan yazıyor bak bakalım

Ekli dosyalar

• Mmt Register.rar
    35.8 KB · Görülen: 511

Ekte Bir kaçtane var program dügün 1 2 3 4 felan yazıyor bak bakalım

Orhancım çok sağolasın;

Şimdi işteyim akşam bi deneyeyim ama bunlar değil sanki. Ama olsun emeğine sağlık uğraştın yinede çok sağol....

önemli degil ama inş. çıkar. abi bu taraflarda avrupa yakasında programın olursa bana özelden ulaşırmısın aleti tesisatta dinleme fırsatı yakalamış olurum :) bu arada konu dışına çıktık can abiden özür diliyorum muhabbet burada olunca kaptırdık. bu arada can abi bilgi için teşekkürler güncel kalsın.

önemli degil ama inş. çıkar. abi bu taraflarda avrupa yakasında programın olursa bana özelden ulaşırmısın aleti tesisatta dinleme fırsatı yakalamış olurum :) bu arada konu dışına çıktık can abiden özür diliyorum muhabbet burada olunca kaptırdık. bu arada can abi bilgi için teşekkürler güncel kalsın.

Program değilde düğün olması lazım ama ramazandan sonra gibi ben haber veririm... Can beyden bende özür diliyorum, burayı işgal ettik...

Böyle işgale can kurban.:)

:) REG ler kullanıma acıkmı .)

Thanks alot to you man

Teşekkürler verdiğiniz bilgi için Can hocam. Aradan bir kac yıl geçmiş fakat benim gibi Yamaha a2000 v2 plus a yeni sahip olmuslara bu bilgi halen ışık tutabildigi icin ayrica teşekkürler.