• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A300tr demolarım

teknolim

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha a300tr,roland e66,TcNK kn600
A300tr demolarımı sizinle burada paylaşacam arkadaşlar.Daha yeniyim eksiklerimi sizin yorumlarınızla gidermeye çalışacam.Şimdiden teşekkürler.

işte yeni demom

Ekli dosyalar

• gel gel gümüle gel.mp3
    1.9 MB · Görülen: 327
  • a300tr demom.mp3
    3.6 MB · Görülen: 301
  • hoptek.mp3
    2.1 MB · Görülen: 321
  • yeni demom.mp3
    1.8 MB · Görülen: 332
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: A300tr demolarım

teşekkürler

eline sağlık kardeş güzel olmuş ama , parmakların hızlanana kadar echolu sesler kullanırsan aralardaki takılmaları kamofile etmiş olursun paylaşımın için teşekkürler.

Paylaşım için teşekkürler...

Yeni demom yüklenmiştir...

genel olarak kulağa amatör geliyor, çünkü kullandığın alet amatör.

bence çok beklemeden bir korg pa800 / yamaha or700 ve ya olmadı yamaha a1000tr sahibi olmalısın. bu seviyeye gelmişsin

Güzel diyosunda bide o klavyeyi alacak param olsa :)

elindeki imkanlara göre iyi olmuş teknolim...bizlerle paylaştığın için teşekkürler.istediğin para olsun:D:D

moneyo.jpg

Sevgili Teknolim arkadaşım. Demolarını dinledim. Eline sağlık amatör olarakda olsa müziğe başlamak iyidir.
parmaklarını hızlandırmak için çalışma yaparken tempoyu biraz artır öyle çalış. ayrıca ritimleri akorlarıyla beraber kullanmanıda tavsiye ederim. hangi notadan çalıyorsan en azından o notadan akor bas ve bırak. zamanla iyi olacaktır. Yamaha A300TR amatör bir klavye olsada çalmasını bildikten sonra her türlü işini görür. Benim oğlum 3 yaşında ve ona Casio AT1 aldım. bazen bende çalıyorum onu ve inan olsun Casio AT1 le düğün yaparım. Yeterki kullandığın aleti iyi tanı özelliklerini iyi kullan ve çalıştığın şarkılara göre iyi ritim ve iyi sesler seçip doğrusunu çalana kadar çalışma yap. Ve bende ilk olarak A300TR ile başlamıştım. Sana kolay gelsin arkadaşım.

Birde şu dolarları bir an önce kap yoksa ben alacağım :)