• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a300tr v2-Kapilo-harika oldu.buyrun..

ramazan11

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
psr a300tr v2-gitar-darbuka
a300tr ye yüklediğim a1000 9/8 liklerinden birtanesiyle hazırladım. bence gayet güzel oldu beğenerek paylaşıyorum. umarım sizlerde beğenirsiniz.
iyi dinlemeler.

teşekkür etmek zorunda değilsiniz ama lütfen yorum yapmadan geçmeyin.

Cevap: a300tr v2-Kapilo-harika oldu.buyrun..

kardeşim güzel olmuş eline sağlık bişey sorucam bu a1000 tr ritimlerini midi kablosuyla kaç taneye kadar atabiliyorsun birde midi kablosunun fiyatı tam olarak kaç tl dir?

çalım iyi güzelde, o ritim nedir öyle? başı sonu, vuruşları hiç belirgin değil.. daha dolgun ve belirgin ritimler kullanmalısın.

kardeşim güzel olmuş eline sağlık bişey sorucam bu a1000 tr ritimlerini midi kablosuyla kaç taneye kadar atabiliyorsun birde midi kablosunun fiyatı tam olarak kaç tl dir?

midi kablosunun fiyatı 30 tl civarında kardeşm. elektronikçilerde bulabilrsin. ritim sayısına gelince ortalama 13-15 arası bi sayı diyeyim sana. en fazla 15 tane ritim atabilyorsun. teşekkr ederim yorumun için.

Cevap: Re: a300tr v2-Kapilo-harika oldu.buyrun..

çalım iyi güzelde, o ritim nedir öyle? başı sonu, vuruşları hiç belirgin değil.. daha dolgun ve belirgin ritimler kullanmalısın.

hocam daha önce bu ritme benzer bir ritimle dinlemiştim bu parçayı, sanırım oradan yer etmiş kulağıma. bende böyle yapmak istedim. aslında ritmin başı sonu baya belirgin ama yorumunz için teşekkr edrm.

saol kardeşim fiyatlar hakkında bilgi verdiğin için :)