• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Açık Alanda Düğün yapmak yasak.

elbisrb

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar merhaba düğünlerini çalmak için anlaştığım bir müşterime ilçemiz belediyesinden bu evrak verilmiş. Ne olacak şimdi.

Cevap: Açık Alanda Düğün yapmak yasak.

müzisyenlere ölüm salonlara iş.ne yapmaya çalışıorlar acaba:)

bu yasal bir gereklilik arkadaşlar...
müzisyenlerle alakası yok,bencede doğru bir karar...
kimsenin kimseyi rahatsız etme hakkı yok...

hasan hocam bu yasak türkiyenin her tarafında tam teşekküllü uygulanırsa serbest müzik yapan en az 3000 kişinin boşa çıkıp evine ekmek götürememesi demektir.öyle yapmayıp bu yasağı biraz daha esnek hale getirip saat en geç 23.00 a kadar yapıp uygulamaya sokulsa kimse ekmeğinden madur olmaz.ben kendim salonda çalışıorum ama dışarı düğünlerine giden yüzlerce üstatlarımız var onlar ne yapacak belki bende salonla seneye çalışmayacağım kimsenin boş kalmayacağı kadar salon olsa tamam ama böle işte,yorumlar için teşekkürler...

Bu türkiyede yaşanmaz yaziklar olsun bizi bu hale getirenlere ne yapalim artik hirsizlik yapariz yada bulabilirsek 630 tl asgari ücretle çelişiriz onuda bulabilirsek bulamayacağiz el,imizdeki malzemeyi sattikmi iş bulamayacağiz ne yapalim zaten bazi kesimler maddiyatindan düğün yapamadi iki yildir şimdi düğün için salon tutmasi lazim adam zaten evinin yaninda sokağinda düğünü yapamadi salonda nasil yetişsin yapsin salonlar pahali ve yetersiz artik ne denmesi lazim bilmiyorum ama bu heryerde kesinleştimi bedavaya gider başbakanliğin önüne malzemelerimi birakir gelirim alin siz yapin derim

Yaziklar olsun bu kanunu çikarana ne diyelim söyleecek ne kadar çok şeyvar ama söyleyemeyeceğim en son gider malzemelerimi bu karari veren birimin kapisina birakir ben yapmadim siz yapin der birakir gelirim n eyapalim

Arkadaşlar bu siteye uygun bir dil ile mağduriyetimizi belirten durumumuzu anlatan bir şeyler yazın. Sayın Başbakanımız diye başlayın ve içinizden geçenleri anlatın çevrenizdeki müzisyen arkadaşlarada mesaj attırınki bu yasayla ilgili yeni bir düzenleme yapılsın. Ne kadar çok mesaj atılırsa şansımız o kadar artar.

bencede mantıksız bir iş benim buluduğum ilçeninde yaklaşık 50000 nüfusu var ama toplasan 10 tane ancak düğün salou var onlarn 2-3 tanes kpalaı diğerleri açık nasıl olcak bu iş ozmn yeterli düğün salonu yok açıkcası buna bakılarak ta biraz yumuşama sağlanmalı bence

Kardeşlerim Takmayın kafanıza bir laf var Kim şey...... bilmem nerenin kaymakamını diye sana bana izin vermezler secim zamanı skaklar bas bas çığırtkan sesleri halk konseri adı ile belediyeler sokaklarda oy için meşhur sanatcıları getirirler sonrada üç beş gariban sokakta düğün yapıyor diye yasak koyarlar takmayın kafanıza kemse kimseyi ekmeyinden edemez edende birgün bulur allahından belasını

BU sitedeki tüm müzisyenler salonlarda çalıyor sanırım.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri