• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

açık havada düğün çallmak için bana nasıl bir sistem tavsiye edersiniz?

elbisrb

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar merhaba elimdeki ses tesisatını sattım ve 5000 lira param var açık havada düğün çallmak için bana nasıl bir sistem tavsiye edersiniz? (behringer marka 4 plastik kasa hoparlör ve powermikser düşünüyorum.)

Cevap: açık havada düğün çallmak için bana nasıl bir sistem tavsiye edersiniz?

İşte sana en baba cihazlar resimleri de var satan benim istersen incele derim işte link,

Saygılarımla,

nacizane fikrim en az bir power,2 kule hoparlör ve 2 adet 2 veya 3 yollu kolon birde yedek manasında power mixer.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

super bir tesisat istiyorsan sana onerim 4 adet 38 cm 500 w yada 400 w hoparlor p.audio olsa iyi olur yada farketmez 2 adette 1600x2 watt kule arti bir tane 2000 watt power yaninada 1200 watt power mixer bunlari al manyak bir tesisat kurmus olursun sana her yerde gider. fiyat olarakta 5000 lira ile 6000 lira arasi tutar kablo ve ayaklık dısında

Bence en yakın SERVO bayiine uğra.O paraya çok güzel bir tesisat tamamlarsın.Hem tam takım SERVO kullanmış olursun hem de aynı paraya yabancı malı almak yerine daha iyi bir sistemin olur.Ayrıca yerli üretimi desteklemiş olacağını da unutma lütfen :)

önerilerilerini bir arkadaşım
2 ad. TROMBA MS38
2 ad. MCS 30
Behringer ep 1500 yada 2500 power
behringer PMP 5000 power mikser
öneriyor sizce nasıl?

behringeri hiç düşünme. özelden bir yazışalım sana ayrıntılı yardımcı olayım.

Yok mu tavsiye

francesco ya katılıyorum cok doğru ve o parayada ada gibi bi kule alamassın bende sokakta yapıyorum bence senin isini rcf veya dynamic sound görür bak ben tam 5.000 tl ye aldım 4 adet 750 wath daynamic sound 1 adet 1500 wath power ve 1200wath 10 kanal startech power mixer aldım alaklarla beraber 4.500 tl tuttu kablo filan icinde yani ben cok memnunum saygılar

Behringer alacaksanda PMH serisini al...Alternatif olarak Soundcraft önerebilirim...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri