• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!! ACİL!!!! korg pa 80 kart yükleme hatası

piyanist_01

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhaba arkadaşlar ;
Ben amatör olarak müzikle uğraşıyorum.
Siteden indirdiğim ilko&levo CRD ve SET klasörlerini karta format attıktan sonra önce CRD dosyalarını 12 adet sırayla yüklemeye çalıştım.
9. disketi yüklerken % 75 civarı yükleme olmuştu tam 10. disketi istemesi gerekirken bir mesaj göründü sonunda PRESS EXİT yazan exite bastım disketi çıkardım ekranda yazan CARD yazılarının tümü pasif halde görünmeye başladı. Fakat user 1-2-3 ve kart içinde yeni yüklenen ritimler çalışıyor. sadece seslerin bazıları düzgün çıkmıyor veya hiç çalmıyor.
Siz değerli üstadların yardımına ihtiyacım var RESİM ALINTIDIR.....
saygılar......
maxresdefault.jpg

Kartı kısmi yüklemişsiniz tam yüklenmediğinden her şeyi ile net çalışmaz.
Disketleri yeniden tamamını formatlayın 12 disketi de 1 den 12 ye kadar disketleri numaralandırın sonra sonra 1 nolu disketinizi PC ye takın ve İlko&Levo.CRD Klasörünü komple disket sürücü ye maus ile sürükleyip bırakın ilk disket dolunca mesaj çıkacaktır sırasıyla diğer disketleri takıp enter deyin böyle hazırlamazsanız Org sizden disketleri sırasıyla istemez ve yüklerken de hata yaparsınız Kolay gelsin. Saygılarımla,