• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

acil pa 600gt set lazım--yardım lütfen

Demiralayengin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa1x
slm arkadaşlar... pa 600gt sahibi bir abimiz var acemi ama çok güzel müzik kulagı ve müzik sevgisi var.benden yardımcı olabilirmisin diye yardm istedi bende yardım cı olmaya çalışıyorum. çılgın 2-4'leri olan bağlama seçeneği fazla olan set önerebilirmisiniz ?rica ediyorum.ben pa1x kullanıcısııyım. şimdiden teşekkür ederim emeğinize sağlık....

Cevap: acil pa 600gt set lazım--yardım lütfen

Buyur dostum,orgun üzerinden çektim seti azdaha ince ayarları var ama faszlasıyla işini görür

Usta 600qt set lazımdı hiç anlamayan bi abimiz var saz bağlama hastası 2-4 hastası yardımcı olabilirseniz ricamız olur.eliğnize emeğinize sağlık...

murat koç pa600 seti indir güzel set

kendi oluşturduğum gayet düzenli pa600qt seti. aradığınız herşey var. seversende sevmezsende bi yorum bekliyorum.

eline emeğine yüreğine sağlık

birşey değil hocam ,set tam manası ile bitmedi ama az kaldı orgu alalı 3 yıl oldu hala bitmedi eksikler,ayrıca yardımlaşmakta çok güzel, dünya malı kalır dünyada ne fayda tüm dünya senin olsada ,setin tamamı bitiimi paylaşım yapıp artık bu set mevzusunu kapatacağım,saygılar..

Çok teşekkürler