• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ACİl YARDIM Bekliyorum korg is40 hakkında..

cansinan_24

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 80 + KORG İS 40
arkadaşlar orgumu açtığımda

ARR:A11
UP1:OFF

DİYE ÇIKIYOR EKRANDA DRUM KİTLER ÇALIŞMIYOR DRUMKİT DÜĞMESİNE BASTIĞIMDA EKRANDA

MANUEL DRUM
DR1:OFF

ŞEKLİNDE ÇIKIYOR SİSTEM YÜKLEMESİNİ YAPTIM ÖĞRENDİM YAPMASINI DOĞRU YAPTIM BU OFF YAZAN YERLERİ NASIL ON HALİNE GETİREBİLİRİM...SAYGILARIMLA...CANSİNAN_24

Cevap: ACİl YARDIM Bekliyorum korg is40 hakkında..

KORG İS40 FORMATLAMA İŞLEMİ

1.org kapaliyken disketi orga taktım
2.rec/write ve exit/no tuslarina basili tutarak orgu actım.
3.sonra ekranda 970956 yazisini gordüm ve yukleme kendiliginden otomatik olarak basladı.
4. yukleme tamamlandiginda ekranda "power off" yazisini gordüm.orgu kapatıp ve yeniden actım. sistemi yüklemiş oldum zannedersem bu sistemle alakalı bir drum değil OFF YAZAN YERİ ON HALİNE DÖNÜŞTÜREBİLİRSEM SORUNUMUN ÇÖZÜLECEĞİNİ UMUT EDİYORUM ÜSTADLARDAN YARDIM VE DESTEK BEKLİYORUM SAYGILARIMLA...
CANSİNAN_24

Cevap: ACİl YARDIM Bekliyorum korg is40 hakkında..

arkadaşlar orgumu açtığımda

ARR:A11
UP1:OFF

DİYE ÇIKIYOR EKRANDA DRUM KİTLER ÇALIŞMIYOR DRUMKİT DÜĞMESİNE BASTIĞIMDA EKRANDA

MANUEL DRUM
DR1:OFF

ŞEKLİNDE ÇIKIYOR SİSTEM YÜKLEMESİNİ YAPTIM ÖĞRENDİM YAPMASINI DOĞRU YAPTIM BU OFF YAZAN YERLERİ NASIL ON HALİNE GETİREBİLİRİM...SAYGILARIMLA...CANSİNAN_24

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri