• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Adanalı Piyanist Şafak Pa800 Son Seti

• Konbuyu başlatan RAMX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 47
  • Görülen : 19K
Cevap: Adanalı Piyanist Şafak Pa800 Son Seti

ben seti indirdim yükledim öyle güzel vahde ler varki hayran kaldim kısacası ritimler bir harika olmuş eline saglık parayla satılacak usb gibi olmuş çok güzel başarılarınızın devamını dilerim

iştahlandırma beni kardeşim bende indirdim şekil itibariyle güzel alete akşam yüklerim illaki alınacak şeyler vardır dimi. paylaşım için sağol.

set kaç mb... ve kac dk.. acaba..??

hocam pa 600 için uygunmu mb kaç saolun emegınıze tesekkurler

globali sil erol kardeş gönül rahatlığıyla yükle ben yükledim baktım sadece setten gırani ritimlerini aldım setime :) gerisi zaten fazlasıyla mevcut maksat çeşit olsun

wahde ler güzel hepsi bi tarafa ce usb klarnet beni mest etti okadar set yükleyip test ettim böyle klarnete daha rastlamadım hemen yükledim kendi setimde baş köşeyi aldı teşekkürler kardeşm

emeği gecen adanalı kardeşime teşekkürler seti inceledikten sonra yorumumu tekrardan yaparım

setin cok güzel kardeşim vede kullanıyorum yanlız küçük bir sorum olucak karadeniz tarzı bir iki style yükledim setine yanlız pade karadeniz için ihuhuhu yehu seslerini nasıl yükleyebilirim ve birde senin padlerin birinde sürekli davul 2/4 için bir padın var ondada derinlik var onu nasıl kaldırabilirim bu iki konuda bana yardımcı olursan cok sevinirim şafak kardeşim setin 10 numara sevgiler saygılar

hemşerimin seti dir. çok güzel. güle güle kullanın.

hemşerimin seti dir. çok güzel. güle güle kullanın.

benim dikkatimi çeken bir sey var pcm nin içinde istediğim pad ses ve loop sesler var onları nasıl kullanabilirm yardım ederseniz cok sevinirim

Elinize sağlık kılarnet mükemmel