• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Adanalı Piyanist Şafak Pa800 Son Seti

• Konbuyu başlatan RAMX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 47
  • Görülen : 19K
Cevap: Adanalı Piyanist Şafak Pa800 Son Seti

saglam bir set eksik olan ritimleri ekleyin aslangibi taşır sizi

çok sağol hocam gırani elektro inşallah mevcuttur bu sette

Arkadaslar bir yardim edin lütfen!Safak arkadasimizin setini org´a indirdim ama bir ritimde calarken entrümental sesi degistirmeye kalktigimda ritim baska bir ritme geciyor(atlama yapiyor)Birde Volum dügmesi yani ses acma,kisma dügmesi calismiyor.Bu durumda bende baska bir setten globali kopyalayip tekrar org´u kapatip actim ama yine ayni hatalari yapiyor.Sizce ne yapmaliyim?Cevaplar icin simdiden tesekkürler.

Arkadaslar bir yardim edin lütfen!Safak arkadasimizin setini org´a indirdim ama bir ritimde calarken entrümental sesi degistirmeye kalktigimda ritim baska bir ritme geciyor(atlama yapiyor)Birde Volum dügmesi yani ses acma,kisma dügmesi calismiyor.Bu durumda bende baska bir setten globali kopyalayip tekrar org´u kapatip actim ama yine ayni hatalari yapiyor.Sizce ne yapmaliyim?Cevaplar icin simdiden tesekkürler.

onu bilmiyorum..

Birde Volum dügmesi yani ses acma,kisma dügmesi calismiyor: (drum kitlerini silin)
yine sizin seti yükleyin..(drum kitlerini silin)
sonra yeni sette globali silin.. yükleyin.. bukadar..

bence hata çünki sesleri ritme göre ilişkilendirilmiştir. sağ da seslerin üzerindeki düğmeyi kapatmak çözüm için yeterlidir..Diğer sorunda global yarlarından tuşeye görev atanmasından olabilir...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hemserimin seti on numara ben severek kullaniyorum.Arkadaslarima amatör olarak nacizane tavsiyemdir.Hemserim safak´ a Almanyadan selamlar.Sizede tekrar tesekkürler arkadasim seti burda bizimle paylastiginiz icin,Sevgiler,saygilar calismalarinizda basarilar. :)

Arkadaşlar şafak son sete tekno karadeniz damat trakya 7/8 deryalar tarzı azeri
işleye bilecek arkadaş varmı

şimdidien teşekürler

tesekkürler