• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ağlama Yar Ağlama Anam ve Sabunu koydum leğene çooook acillllll.

akin58

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhaba okulumuzda düzenlediğimiz "Küçük Yürekler Türkü Söylüyor" adlı yarışmamız için Çarşamba gününe kadar çok acil Ağlama Yar Ağlama Anam ve Sabunu koydum leğene alt yapıları lazım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Cevap: Ağlama Yar Ağlama Anam ve Sabunu koydum leğene çooook acillllll.

Merhaba okulumuzda düzenlediğimiz "Küçük Yürekler Türkü Söylüyor" adlı yarışmamız için Çarşamba gününe kadar çok acil Ağlama Yar Ağlama Anam ve Sabunu koydum leğene alt yapıları lazım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

öncelikle hoşgeldiniz hocam. çok doğru bir yere konu açmıssınız arkadaslar en kısa zamanda size yardım ederler.saygılar...

ferdesu hocam eğerki elinde varsa 2 dk içinde burada paylaşır,arşivi geniştir

ferdesu hocam eğerki elinde varsa 2 dk içinde burada paylaşır,arşivi geniştir

Hoş bulduk ilginiz için çok teşekkür ederim.
:)Umarım halledebiliriz yoksa çocuklar bana çooook kızacak.:)

ağlama yar ağlama.inşallah işinizi görür akin58..isterseniz şarkıyı uzatabiliriz.diyerine bakıyorum.iyi çalışmalar..

şimdi ketron sx3000 ile çaldım kaydettim buyrun
sabunu koydum legene

ağlama yar

Ya siz nesiniz böyle çook teşekkür ederim sizlere. çocuklara mahçup olmaktan kurtuldum. Emeğinize ve yüreğinize sağlık yrdımı geçen herkese sonsuz teşekkürler:)

Ya siz nesiniz böyle çook teşekkür ederim sizlere. çocuklara mahçup olmaktan kurtuldum. Emeğinize ve yüreğinize sağlık yrdımı geçen herkese sonsuz teşekkürler:)

rica ederiz bizler trakya müzik ailesiyiz.ister yönetici isterse üyelerimiz olsun her zaman için yardıma hazırız.özelliğimiz ve amacımız ailemize yeni üyelerimizi ketmak vede aynı yardımlaşmayı benimsetmek,güle güle kullanın akin.ayrıca PİYANİST ŞANTÖR arkadaşıma yardımseverliği vede duyarlılığı için çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar dilerim.