• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

"Ahmet KOÇ - Şiire gazele" SX3000 demo...

Cevap: "Ahmet KOÇ - Şiire gazele" SX3000 demo...

daha önce girdiğimde sayfa tam açılmamış demekki şimdi dinledim çok güzel olmuş kayıtta kaliteli canlı sound gibi neredeyse

Sesler çok parlak. Bu alet bayağı ilgimi çekiyor....

mustafa abi aleti satmışken alalım sanada sx3000:)
fakat sana daha iyileri yakışır t4 3x audya5

Merhabalar...

Bu cihaz saydıklarından pek aşağı bir cihaz değil. :)

Şunu unutmamak lazım: TAYROS 4 ve PA3X yepyeni ve pahalı cihazlar.AUDYA 3-4 yıl olmuş sanırım piyasaya çıkalı ;O da yeni ve çok pahalı bir cihaz...

"SX3000"e bunların en fazla yarısı fiyatına sahip olunabilir.Maddi güç ile alakalı olarak isteyen istediğini alır tabiki...

Ben "SX3000"den çok ama çok memnunum.Tahminimden de güzel ve zevkli bir cihaz.Kaldı ki ben daha cihaza hakim biri değilim.Zor bela başına geçebiliyorum.Aslında bilen birine soracak çok sorum var...

Sevgili "Keşanlı Mustafa" size gönül rahatlığıyla bu cihazı tavsiye ederim.Daha önceden hiç kullandınız mı bilmiyorum ama...

Benim bu cihaz üzerine tek bir olumsuz yorumum olabilir: daha önceden "Roland Juno Di"m vardı.Müzisyen olmadığım için "SX3000"i alabilmek için onu satmak zorunda kaldım.Biliyorsunuz batı bir cihaz.Sesler gerçekten çok iyiydi onda.İnsan zevkle çalıyor.Halbuki "ROLAND"ın en ucuz cihazı.Ondaki batı sesleri "SX3000"de bulamadım ne yazıkki.Kimse beni yanlış anlamasın, "SX3000"deki batı sesler kötü demiyorum.Ama "Juno Di"nin sesleri daha yumuşaktı.Ah o elektro gitarlar ve piyanolar... :)

Şimdilik hoşçakalın...

insan her cihaz değiştirdiğinde bir önceki cihazdaki bazı güzel yanları yeni aldığında bulamayabiliyor fakat yeni alınan cihaz daha iyi olduğu için alınıyor iyi tarafları diğer cihazdan mutlaka daha çoktur şimdiye kadar aldığım en iyi org sx3000 oldu işin ilginç tarafı eski aletin hiç birşeyini aramadım

insan her cihaz değiştirdiğinde bir önceki cihazdaki bazı güzel yanları yeni aldığında bulamayabiliyor fakat yeni alınan cihaz daha iyi olduğu için alınıyor iyi tarafları diğer cihazdan mutlaka daha çoktur şimdiye kadar aldığım en iyi org sx3000 oldu işin ilginç tarafı eski aletin hiç birşeyini aramadım

Dostum,senin adına gerçekten sevindim.Çünkü bu çok önemli bir nokta!!!
"Kişinin memnuniyeti" Eğer insan memnun değilse,eskisini arar hale gelirse (maddi ve manevi olarak)vay haline... :)

Şimdilik benden bu kadar...

güzel olmuş..

kardeşim yüreğine sağlık