• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

akompanya yardım.

egehomes

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
medeli dante tr
öncelikle herkese selamlar.acemiyim açıkcası akompanya dan başka sesler yada ritimsiz sürekli bir ses çalma imkanımız varmı yada belli bir ayar yapmam gerekirmi.hem enstrumana hemde genel olarak acemiyim yardım ederseniz çok sevinirim.

Cevap: akompanya yardım.

dem gibi arkada sürekli bir keman falan onu mu kastediyorsun.. ne istedigini biraz daha acarmisin guzel kardesim birde bilmiyorum hangi enstrumana sahipsin .. korg sa eger split lower ve memory isiklarinin yandigindan emin ol sonra globalde su an aklima gelmiyor ama bir sekmede lower + chord ayari olacak onun altinda da bir kutucuk bass diye baslayan bir yazi o kutucugu isaretle sonra cik zaten ekranda da görürsün backing mi ne yaziyordu enstrumanin ustunde nese sen enstruman yaz hangi model bärde bu dediklerimi dene bulamazsan tekrar yaz... saygiLar...

aynen dem gibi demek istemiştim.medeli dante tr kullanıyorum.global settingden baktım ama bulamadım.

aynen dem gibi demek istemiştim.medeli dante tr kullanıyorum.global settingden baktım ama bulamadım.

global > mode preferences =memory mode : Chord + Lower sececeksin
ve alttaki Bass & Lower Backing kutucugunu isaretle tmmdir akor bas elini cek ses arkada öyle kalacaktir.. Umarim faydali olmusumdur.. saygiLar...

çok teşekkür ederim cevabınız için.burası olmasa bu kadar ilerleyemezdim :) her sorumun cevabını alıyorum çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar.

çok teşekkür ederim cevabınız için.burası olmasa bu kadar ilerleyemezdim :) her sorumun cevabını alıyorum çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar.

rica ederim ... tesekkur butonunu unutmayalim...saygiLar...

rica ederim ... tesekkur butonunu unutmayalim...saygiLar...

öncelikle herkese selamlar.acemiyim açıkcası akompanya dan başka sesler yada ritimsiz sürekli bir ses çalma imkanımız varmı yada belli bir ayar yapmam gerekirmi.hem enstrumana hemde genel olarak acemiyim yardım ederseniz çok sevinirim.

Slm:Öncelikle aramıza yani medeli dante ailesine hoş geldiniz.Rahatsızlığımdan dolayı şirkette değildim ve çoğu kişinin sorusunu cevaplayamadım kusura bakmayın.Dante tr de dem verme nasıl yapılır onu size açıklamak istedim.Global Settıng-Keyboard-Ekranın içinde sol üst köşede gölge şeklinde Other tıklayın ve sağ alt köşede Latch Yazan yerde All off yazıyor oraya tıklayıp Left i Performance Kaydedin.Ekranın sağtarafındaki ( L ) butonuna basın ve bu şekilde ister kayıt edin Performance bölümüne isterseniz kayıt etmeyin.Önemli olan ilk yaptığımız işlemi Performance a kayıt etmektir.İyi günler.MEDELİ DANTE TEKNİK DANIŞMAN RAMAZAN KAYNAK: 0530 340 9931.

Slm:Öncelikle aramıza yani medeli dante ailesine hoş geldiniz.Rahatsızlığımdan dolayı şirkette değildim ve çoğu kişinin sorusunu cevaplayamadım kusura bakmayın.Dante tr de dem verme nasıl yapılır onu size açıklamak istedim.Global Settıng-Keyboard-Ekranın içinde sol üst köşede gölge şeklinde Other tıklayın ve sağ alt köşede Latch Yazan yerde All off yazıyor oraya tıklayıp Left i Performance Kaydedin.Ekranın sağtarafındaki ( L ) butonuna basın ve bu şekilde ister kayıt edin Performance bölümüne isterseniz kayıt etmeyin.Önemli olan ilk yaptığımız işlemi Performance a kayıt etmektir.İyi günler.MEDELİ DANTE TEKNİK DANIŞMAN RAMAZAN KAYNAK: 0530 340 9931.
Bende medeli dante tr j v2 model bir org aldım uygun bir zamanınızda cihaz hakkında bilgi almak isterim
0538 395 51 24 serhat cömert