• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

alın bakayım 3xcıler

• Konbuyu başlatan can
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 38
  • Görülen : 15K
Cevap: alın bakayım 3xcıler

teşekürler iyi bir paylaşım

öncelikle teşekkür ediyorum.pa 3X seti indirdim..setin kapasitesi 213 MB. kendim pa900 kullanıcısıyım. pa900'ün kapasitesi 192Mb. biraz fazla. yüklersem ne olur, yükleme sonucunda içeriğinde kapasiteyi düşürsem sorun çözülürmü..bu konuda arkadaşlar bilgi verebilirmisiniz..saygılarımla hüseyin babacan çorlu

öncelikle teşekkür ediyorum.pa 3X seti indirdim..setin kapasitesi 213 MB. kendim pa900 kullanıcısıyım. pa900'ün kapasitesi 192Mb. biraz fazla. yüklersem ne olur, yükleme sonucunda içeriğinde kapasiteyi düşürsem sorun çözülürmü..bu konuda arkadaşlar bilgi verebilirmisiniz..saygılarımla hüseyin babacan çorlu

hocam; seti masaüstünde USB'ye yüklemek istediğimde hata veriyor. Link'i kontrol edermisin.. Hüseyin babacan

eline sağlık teşekürler

set sağlam bi set kardeşler. deneyin.

arkadaşlar seti pa900 üme yükledim fakat hepsini alamadı bazı sesler yarım çıkıyor. bu setteki meyanları nasıl silebilirim boyutunu 192 mb düşürmek için bilgisi olan varsa yardım lütfen
yada bunun boyutunu 192 mb düşürüp yayınlarsanız çok sevinirim. seti yükledim gerçekten güzel...!

Moderatör tarafında düzenlendi:

tesekkurler kardes

tesekürler

teşekürler

128MB standart (256MB doğrusal dataya eşit) açıklamada bu yazıyor. ben bu seti yüklersem ram'i yakar mıyım üstadlar?

Set rar. dosyasından çıkarılınca 213 mb oluyor pcm dosyası ram üzerine yüklenecek dosya 208 mb. bu yüzden rar. dosyası içinde 137 mb diye aldanmayın çıkarınca boyut yükseliyor yüklerseniz tam yüklenmez ramde sorun çıkarır.