• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Alınık EMO USB (Yamaha)

twona77

Genel Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha S970 + Yamaha A2000+Emo
Arkadaşlar, A2000 kullanan bir arkadaşım için Emo USB arıyoruz. satmak isteyen olursa lütfen telefon yoluyla arkadaşıma ulaşsın.

Deniz GÖKTAŞ - 0532 642 60 72

Cevap: Alınık EMO USB (Yamaha)

aynen ben arıyorum elinde olan varsa ulaşssın lütfen ...

Niye arıyorsunuz emo satmıyormu, ha kelepir arıyorsanız o başka

arkadaşlar boşuna paranızı heba etmeyin.bikaç ses harici çokda bi fark alamayacaksınız.bunu ilk emo usb kullanan biri olarak yazıyorum.yani sonuçta yamaha a2000.ne yapsanız faydası yok.benden söylemesi ama 100-150 tl ye genede en azından merak gidermiş olursunuz fazlasını sakın vermeyin.

arkadaşlar boşuna paranızı heba etmeyin.bikaç ses harici çokda bi fark alamayacaksınız.bunu ilk emo usb kullanan biri olarak yazıyorum.yani sonuçta yamaha a2000.ne yapsanız faydası yok.benden söylemesi ama 100-150 tl ye genede en azından merak gidermiş olursunuz fazlasını sakın vermeyin.
Kusura bakmada sen hala a2000 ve emo usb yi beğenmiyorsan çok büyük müzik otoritesisin galiba memleketin senin gibi büyük müzisyenlere ihtiyacı var:D

Banada EMO usb beğenmemek komik geldi

niye öyle yorum yazılmışki herkes beğenmek zorundamı bende or700 v2 plus la a2000 arasında çok büyük fark göremiorum or700 v2 plus u satıp a200 almak mantıksız gelıyor herkesin düşüncesi farklıdır

niye öyle yorum yazılmışki herkes beğenmek zorundamı bende or700 v2 plus la a2000 arasında çok büyük fark göremiorum or700 v2 plus u satıp a200 almak mantıksız gelıyor herkesin düşüncesi farklıdır

Ali birtürlü biraraya gelip sana a2000 ve emo usb yi dinletemedim. Keşke imkan olsaydı canlı dinleseydin. A2000 emo usb deki sound ve ritimleri or700 le karşılaştırmakla ne kadar bata yaptığını anlardın. Ama tekrar bi a2000 alırsam muhakkak seni davet edeceğim ve deneteceğim...

ben or 700 ü de a 2000 i de bizzat kullandım ikiside v2 plus dı , a2000 de emo usb de vardı, plus hemen hemen aynı ama emo usb çok çok çok ciddi kaliteli ritme ve sample lar ile geliyor, a2000 de batı sesleri or 700 e göre kat kat gelişmiş, sesler de genel olarak çok daha ileri düzeyde idi.

V3 geliyor diyorlardı tabi bilemiyorum belkide gelmiştir. Burayı okuyunca aklıma geldi yazayım dedim.