• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Allah aşkına şunu dinleyin güle güle öldüm ben :)

Cevap: Allah aşkına şunu dinleyin güle güle öldüm ben :)

gerçekten süper.süper bi yetenek taklitleri süper ya paylaşımın için çok ama çok teşekkürler kardeşim.

<gülünecek bir durum yok . Cok iyi bir gırtlak yapısı var. Sadece biraz daha ciddi yorumlasa taklitten uzak olsa daha iyi olurdu.

gelecegi parlak bu arkadasın

muzisyenler asıl bunu dinlesin

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=8-0nFBNgjZA&feature=related]PİRE MEMET - YouTube[/ame]

hocam öncelikle başlık yazınıza şaşırdım. neye gülmekten öldünüz anlamadım. arkdaş çok sağlam bi yetenek bence yaptığı taklitleri bırak yorumu ses tonu ve arkadaki orkestra çok çok iyi bence. gülünecek bişey göremedim yani

kardeş gülmekden başka bir şey yapamadım çünki adam bence çok süper bir yetenek ... ağlayacak halimiz yok. biraz adam gibi eleştiri yapsan :) başlığı boşverde adamdaki yeteneğe bak onun hakkında eleştiri yap ok... yaşına uygun...

arkadaşlar gülünecek şeyy diye yazdımki. hayretler içinde kaldığım için. niçin yıkıcısınız ya.. azcık yapıcı olun. bu sitede anlayamadığım. paylaşılandan çok yıllardır paylaşan eleştiriliyor. ne adamsınız ya. ağlanacak hal yok ya güldüm ben. taklitleri yaparken

kardeş gülmekden başka bir şey yapamadım çünki adam bence çok süper bir yetenek ... ağlayacak halimiz yok. biraz adam gibi eleştiri yapsan :) başlığı boşverde adamdaki yeteneğe bak onun hakkında eleştiri yap ok... yaşına uygun...

kaerdeş bende düşündüklerimi yazdım ''adam gibi'' sadece böyle bir yeteneği ''gülmekten öldüm '' diye lanse etmene gönlüm razı olmadı bu sebeple yorum yaptım. herhangi bir art niyetle yaklaşmadım. ayrıca diğer yorumları ben yazmadım ve hepside aynı şekilde algılamış ve yorum yapmışlar farkındaysan.

bencede gerçekten süper çok hoşuma gitti yanlız sesler hışırtı yapmasa daha iyi olurdu çoğu sanatçıyım diyenlere 10 çeker harbideden

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri