• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Almanyadan satilik wk8 ariyorum

gladyator

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yok
Almanyadan satilik Gem Wk8 ariyorum. Satmak isteyenler icin numaram
01776293319

wk8 se alacaksin wk8 degil

32 mb ram olacak ustunde

hard diski olacak ustunde

SCSI arabirimi.kaplosu takilmasi icin ( senin bilgi sayarinda SCSI girisi olmasi lazim) 100 euro

32 mb setleri orgun icine atmak icin asagidaki lazim.

SCSI makinasi olmasi lazim yoksa yandin
100 euro makina

hepsi beraberinde olmasi lazim. benden bu kadar.

yalnis alma yanarsin.

wk8

Merhaba Nejat abi. Hic sorma basima geleni. Wk8 aldim 40mb Ram var. Hard diskide var. Bir anzeige de buldum internetten aldim. Org arizali cikti. Aldigim kisiyi ariyorum bana org saglamdi geri almam diyor.
Orgu aciyorum ekran mavi ama hic yazi falan yok. Dügmelerin isiklari yaniyor ama hic bir dügme calismiyor. Bazen actigimda kendiliginden ritim aciliyor tuslarda piano caliniyor, akor , pichbend, ses dügmeleri ve tempo calisiyor. onun disinda hic bir fonsiyon yok. Bazende hic bir sey calismiyor sadece lambalari yaniyor. Bir fikrin varmi sence neden olabilir.

orgu sifirlaman fabrika haline getirmen lazim.

wk8 se mi orgun.

gem italyadan dowload etmen lazim.

Wk8 mi WK8 se mi bilmiyorum. Nasil anlasilir hangisi oldugu. Fabrika ayarlarina nasil dönüstürebilirim?

orgun arkasinda SCSI girisi varsa WK8 SE

yoksa wk8

Tamamdir abi. Orgu söktüm. Icindeki kablolardan birisi cikmis takinca hersey normala döndü.

orga format at kardes orgu acarken tempo tusunu saga dogru cevır karsına varnıng yazısı gelecek entere bas orga format atmıs olursun bu kadar