• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

★★★Altyapılar [Alfabetik] TOPLU LINK★★★ YENILENDI★★★

• Konbuyu başlatan eddie
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 113
  • Görülen : 58K
Cevap: Altyapılar [Alfabetik] TOPLU LINK

paylaşım için tşkler..

eline sağlık

teşekkürler iyiki varsınız....

Kalıcı vecok guzel bır paylaşım............kutluyorum.............

Çok teşekkür ediyorum.Yüreğinize sağlık...

Cevap: ★★★Altyapılar [Alfabetik] TOPLU LINK★★★

alternatif alan bile amma cok ilgi gormus :D

Sonsuz teşekkürler.
Geçenlerde bu tarz alt yapılarla sahne alan biriyle bu konuda İstanbul Karaköy de bayağı tartıştım. Bu alt yapıların Unkapanı'dan tanesini 3 EURO dan alıyormuş, arkadaşım sitemizde bedavadır dedim durdum, gene nafile. Sonunda bir müzisyen arkadaş daha geldi ve beni savununca adamcağız bu kez de demek ki beni çarpıyorlarmış demeye başladı :) Orasını bilmem lakin bizden indirip sana parayla sattıkları gerçek dedim. Sizde kaç para demeye başladı, arkadaşım bizde bedava bedava sadece gene bedava üye oluyorsun hepsi bu dedim. Saygılarımla,

Sonsuz teşekkürler.
Geçenlerde bu tarz alt yapılarla sahne alan biriyle bu konuda İstanbul Karaköy de bayağı tartıştım. Bu alt yapıların Unkapanı'dan tanesini 3 EURO dan alıyormuş, arkadaşım sitemizde bedavadır dedim durdum, gene nafile. Sonunda bir müzisyen arkadaş daha geldi ve beni savununca adamcağız bu kez de demek ki beni çarpıyorlarmış demeye başladı :) Orasını bilmem lakin bizden indirip sana parayla sattıkları gerçek dedim. Sizde kaç para demeye başladı, arkadaşım bizde bedava bedava sadece gene bedava üye oluyorsun hepsi bu dedim. Saygılarımla,

insanlar maalesef teknolji kullanmayi fazla bilmiyorlar ustadim..
Ancak ilgi gosterdikleri alani birazcik arastiranlar odullerini fazlasiyla aliyor..
onlar parayla almaya devam etsinler bizlerde buradan yayinlamaya...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri