• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Always Somewhere/Dreamsongs

emeğine sağlık kardeşim güzeldi
Butonum kalmamış teşekkür ederim yorumun için...

Çok güzel bir çalışma olmuş, demek grup dağılıyor üzüldüm bence en iyi soft rock gruplarındandı zamanında İstanbul'daki konserlerine gidip dinlemiştim.

Paylaşım için teşekkürler.
Çok şanslısın Tolga ben gidememiştim halbuki abimler o zaman İstanbuldaydı nerdeyse yola çıkıyordum ama aksilikler sonucu gidememiştim :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu arada ne kadar güzel demolar çıkmaya başladı sitede...
kendimizi geliştiriyoruz sanırım,herkesin birbirine çok faydası dokunuyor gerçekten...

Butonum kalmamış teşekkür ederim yorumun için...

Çok şanslısın Tolga ben gidememiştim halbuki abimler o zaman İstanbuldaydı nerdeyse yola çıkıyordum ama aksilikler sonucu gidememiştim :(

Hocam bence biz sanslı nesiliz ne güzel gruplar ne güzel müzikler yapılıyordu şimdi yapılan işlere bakıyorum tad tuz yok. O zaman İnönü'de olan nerdeyse bütün konserlere gitmiştim Guns'n Roses, Metallica, Bonjovi, Scorpions bunlar hatırladığım baba gruplar.

Hocam bence biz sanslı nesiliz ne güzel gruplar ne güzel müzikler yapılıyordu şimdi yapılan işlere bakıyorum tad tuz yok. O zaman İnönü'de olan nerdeyse bütün konserlere gitmiştim Guns'n Roses, Metallica, Bonjovi, Scorpions bunlar hatırladığım baba gruplar.
Tolga bu mesajını yorumlamadan geçemeyeceğim..

Dediğin gibi biz şanslı nesiliz özellikle rock müzik o dediğin gruplar zamanında çok dinlenilesi bir türdü şimdi öyle değil maalesef..Melodik yapısı gitar soloları,rifleri,bateri atakları ve bas partisyonlarıyla bu parçaları nasıl besteleyip icra ettiklerini düşünür dururdum..

Birde şanslı bir nesil olduğumuz konusunda bir şeye dikkat çekmek isterim..Rock olsun klasik pop olsun müzikalite içeren müzikleri bir Türk olarak dinleme şansına sahip olduk..Ama aynı zamanda Anadolumuzun o güzel kültürünü içeren halk ezgilerimizi dinlemekde büyük şanstır eğer başka milletten olupta sadece batı müziği dinlemiş olup Anadolu müziğimizi tanımamış olsaydık bu büyük kayıp olurdu herhalde ;)