• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Always Somewhere/Dreamsongs

DreamSongs

**Müzik**
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha,Roland,Epiphone Gitar
Bu gün,dünya turnelerini tamamlayıp dağılacaklarını açıklayan Scorpions'ın çok sevdiğim parçalarından birine zamanında MIDI çalışması yapmıştım Roland G-1000 ile..Bunu mp3 haline getirip paylaşmak istedim bazı quantize hataları olmuş ama severek,keyifle bu çalışmayı yaptığımı hatırlıyorum:rolleyes:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Always Somewhere-Murat.mp3

eline saglik ustat devamini bekleriz.tesekkurler.

Rock romantik tarzı nefis olmuş. hani deep purple'nin soldier of fortune gibi....Onlarda ekonomik sebeblerle mi ayrılıyor..... yüreğinize sağlık.....

Rock romantik tarzı nefis olmuş. hani deep purple'nin soldier of fortune gibi....Onlarda ekonomik sebeblerle mi ayrılıyor..... yüreğinize sağlık.....
Abi 40 seneden fazladır müzik grubu olarak albümler konserler filan yoruldular sanırım aralarında hiç sorun olmadı bildiğim kadarıyla..Ayrıntılı bilgi var tıklayablirsin istersen

Abi 40 seneden fazladır müzik grubu olarak albümler konserler filan yoruldular sanırım aralarında hiç sorun olmadı bildiğim kadarıyla..Ayrıntılı bilgi var tıklayablirsin istersen

vay be.... kaç kişi çalışmış zamanında bayağıda eskiler.....

vay be.... kaç kişi çalışmış zamanında bayağıda eskiler.....
Evat abi yalnız o kalabalık isimler kafanızı karıştırmasın en iyi işlerini çekirdek kadroları olan Klaus Maine (solist),Mathias Jabs (en iyi rock gitaristleri arasındadır benim için),Rudolf Schenker (bestelerin neredeyse tamamı ona ait) ile yaptılar..Rock müziğini dünyaya sevdiren grup denebilir melodik ve romantik parçaları hala günümüzde çok dinlenmekte..

Çok güzel bir çalışma olmuş, demek grup dağılıyor üzüldüm bence en iyi soft rock gruplarındandı zamanında İstanbul'daki konserlerine gidip dinlemiştim.

Paylaşım için teşekkürler.

hocam elleriniz dert görmesin. sizi dinlemekte alışkanlık oldu artık. :)