• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

amatör PA900 cü

• Konbuyu başlatan ceno21
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 5K
Cevap: amatör PA900 cü

Valla helal olsun 54 yaşında ve emekli olarak müzik yapma isteği. :) Çok takdir ettim.

Valla helal olsun 54 yaşında ve emekli olarak müzik yapma isteği. Çok takdir ettim..
--------------------------------------------------------------------------------------------
evlat bu müzik bir girdimi çıkmaz ki ne zaman yataga düşersin elin ayagın tutmaz o zaman bırakırsın.. bende 53 yaşındayım bırakayım diyorum bırakmıyolar .. gençler yapamıyomuş bu işi:))))))) şaka bi yana müzik iyi bişey insanın dostu arkadaşı sevdası bak seninde niki,n müziksiz asla yani sende yataklara düşesiye devam edicen yandın sen..)))))

Ben esasında o sözleri o yaşta yeni başlayan birisi için yazdım. Öyle düşünmüştüm. Aksi halde zaten müziğin içinde olupta 70 yaşında dahi halen müziğin içinde olan kimseler dahi beni şaşırtmaz. :)

Teşekkürler. Kimisi başı ağrıdığı zaman bir ağrı kesici alır. baş ağrısı geçer. Ben ise başım ağrırsa, kulaklığımı takar müzik dinlerim..

arkadaşlar pa900 de çalışan güncel midiler varmıdır..

arkadaşlar herhangi bir set yüklüiken başka bir setten ritim ve ses nasıl ekleyebilirim
bilen arkadaşlar yardımcı olurmusunuz
teşekkürler

Öğrendiğim kadarıyla yardımcı olayım.
Sound yüklemek kolay usb den seti seçin open yapın sonra sound a kısmına tekerlekle gelip open yapın userdk harici user1-2-3-4 sesleri oluşturuyor. Burdan beğendiğinizi seçip load yapıp yüklemek istediğininz boş yeri seçmelesiniz. Eğer kendi setinizdeki sese gelmemesi önemli.

Performans ta yükleyebilirsiniz ancak hedef setteki Performansın hangi soundlardan oluştuğunu içinde USER ses olup olmadığını bilmeniz gerekir. Bunun için kendi setinizin backup ını alıp seti silip hedef seti yükledikten sonra not almakla olabiliyor.

Ritm ise zor backup hedef seti yükleme işlemini yapıp beğendiğiniz ritminlerin kanallarında hangi drum kit ve perc. ların kullanıldığını not almanız gerekiyor. Bunuda ritmi seçip recorda basıp var1-2-3-4 fil 1-2-3 end vs. gibi tüm elemetleri inceleyip yapabilirsiniz.

Daha basit bir yol ben bulamadım.

Aslında bu kadar korg kulanıcısı varken PC de bu işlemin bir programının olmaması çok üzücü.

Öğrendiğim kadarıyla yardımcı olayım.
Sound yüklemek kolay usb den seti seçin open yapın sonra sound a kısmına tekerlekle gelip open yapın userdk harici user1-2-3-4 sesleri oluşturuyor. Burdan beğendiğinizi seçip load yapıp yüklemek istediğininz boş yeri seçmelesiniz. Eğer kendi setinizdeki sese gelmemesi önemli.

Performans ta yükleyebilirsiniz ancak hedef setteki Performansın hangi soundlardan oluştuğunu içinde USER ses olup olmadığını bilmeniz gerekir. Bunun için kendi setinizin backup ını alıp seti silip hedef seti yükledikten sonra not almakla olabiliyor.

Ritm ise zor backup hedef seti yükleme işlemini yapıp beğendiğiniz ritminlerin kanallarında hangi drum kit ve perc. ların kullanıldığını not almanız gerekiyor. Bunuda ritmi seçip recorda basıp var1-2-3-4 fil 1-2-3 end vs. gibi tüm elemetleri inceleyip yapabilirsiniz.

Daha basit bir yol ben bulamadım.

Aslında bu kadar korg kulanıcısı varken PC de bu işlemin bir programının olmaması çok üzücü.

teşekkürler arkadaşım yüreğine sağlık
anlattığın kadarıyla baya meşakkatli bir işlem beni aşıcak durumda aynı zamanda
denicem biraz kurcalayalım bakalım neolucak
cok sağolasın;)