• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Amfi kiti 4x2sc5200 hemde bu fiyata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atabey33

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
keman
Aşağıda resimlerini göreceğiniz amfi kiti imalatımız olup çok temiz ses kalitesine sahiptir. Bu kitle aktif kabin imal edebilir ya da yanmış amfilerinizin içine bord olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca istenirse sıfırdan amfi imal etmek için tüm devre kitleri elimizde mevcuttur.

FİYATI : 55 LİRA
İLETİŞİM: 0536 972 91 67

NOT: Ben işten anlıyorum derseniz demontede verebiliriz. Demonte şekilde soğutucusundan vidasına varana kadar herşey fiyata dahildir. 45 Lira

ÜRÜNE AİT RESİMLER:

HOPARLRGECKTRMEAMF.jpg

SUBBASSAMF.jpg

2SC5200-1.jpg

2SA1943.jpg

Cevap: Amfi kiti 4x2sc5200 hemde bu fiyata

abi kusura bakma anlamıyom ben ne demek amfi kiti benim 5+1 in içindeki amfiye benziyo onun gibi birşeymi

Merhaba,
Üstad işten birazda olsa anlamıyorsan bu kit size yaramaz. Ama kısaca açıklayım bu devre bildiğimiz amfidir. Voltajını verip bir hoparlör takıp girişinede bir ton kontrolden sesi verdiğinde ortalığı inletir:)

Sayın arkadaşım bu anfinin gücünü yazmamışsınız,en fazla kaç watlık bir çıkış gücü alabiliriz.Birde beslemesi kaç volt acaba 48 voltmu.

Bence bu kit amfikatörden daha ziyade aktif kolon imalatında kullanılabilecek bir ürün gibi gözükmektedir. Şimdiki zamanda power veya powermikserlerde enaz 2000 watt gibi bir güç istendiğinden bu kitlerin yetersiz olacabileceği kanısındayım. Ürününüz hayırlı ve uğurlu olsun

Bu üründen herkesin anlaması veya kullanması elbette biraz zor fakat bunun yerine lamba devreli CLASSOWER (ses filitre dwvresi) üretilmiş olsa bu ürünleri herkes alıp kolonlarında kullanabilir ve daha iyi pazarlanabileceği bir ürün olurdu. Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben bu ürünün farklı versiyonunu imal ettim harbi 2x400 wat, 700 wat lık trafo ile besliyorum. bir çok anfide o bahsettiğniz 2x2000 wat gibi rakamlar hepsi gerçek değerler değil, nasıl devre olursa olsun onu beslediğiniz trafo aletin gücünü belirler, 2x1000 watlık bir anfide 2x32 volt 400 wat trafo kullanılırsa ki bütün piyasa bu anfilerden dolu max güç 2x 200 wat civarında olur.
Sazgurubu hocam dediğiniz doğru bu tür anfilerin aktif sistemlerde kullanılması daha mantıklı, fakat daha güçlü olması gerekiyor.

bu ürün güncelmi bu fiyata hala geçerlimi

4 yıl geçmiş.. Konu kapalı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...