• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Andy Williams- Can_t take my eyes off you MD

ferdesu

Altın
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800 keman piyano
znb26ruh.gif

Cevap: Andy Williams- Can_t take my eyes off you MD

Bu parçayı Frank Sinatra'dan Tom Johns'a kimler yorumlamadı ki ama Andy Williams'ın yorumunun yeri ayrıdır bende..Sanırım parçada kendisine ait eğer yanılmıyorsam...

Bu parçayı Frank Sinatra'dan Tom Johns'a kimler yorumlamadı ki ama Andy Williams'ın yorumunun yeri ayrıdır bende..Sanırım parçada kendisine ait eğer yanılmıyorsam...

Sevgili DreamSongs,

Dediğin gibi onlarca isim coverladı bu parçayı. Hepsi birbirinden güzel ama en enteresanıda alaturka versiyonu olan Dolapdere Big Gang'ın yorumu oldu sanırım. Bir de bu parça onlarca filme soundtrack olmuştur. Sanırım en iyiside Mel Gibson ile Julia Roberts'ın oynadığı Conspiracy Theory idi.

Dolapdere versiyonunu aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz;

ferdesu paylaşımın için teşekkürler.

Müzikle Kalın.
Sevgiler.

yorumlarınız için ben teşekkür ederim arkadaşlar.Dolapdere versiyonunu da çok enteresan gerçektende :D:D

Dolapdere Big Gang bana hiç samimi gelmiyor müzikal anlamda hocam..Müziği tarz ve kategori olarak bu kadar zorlamaya hiç gerek yok..Müziğin temel taşlarını çok iyi hazmettikte sanki iş darbuka bendir ve alaturka yaylılarla aranje yapmaya geldi..Bu grubun Deep Purple'ın Smoke On The Water çalışmasını dinlediğimde parçadan soğumuştum nerdeyse..Bunlar,benim şahsi düşüncelerim saygılar,teşekkürler...

Dolapdere Big Gang bana hiç samimi gelmiyor müzikal anlamda hocam..Müziği tarz ve kategori olarak bu kadar zorlamaya hiç gerek yok..Müziğin temel taşlarını çok iyi hazmettikte sanki iş darbuka bendir ve alaturka yaylılarla aranje yapmaya geldi..Bu grubun Deep Purple'ın Smoke On The Water çalışmasını dinlediğimde parçadan soğumuştum nerdeyse..Bunlar,benim şahsi düşüncelerim saygılar,teşekkürler...

Dostum,

Kişisel zevk açısından bana da çok çekici gelmiyor. Hele ki verdiğin örnek içler acısı :) Ancak birilerinin yeni bir şeyler denemesine her zaman sıcak baktım. Bazen böyle işler farklı sonuçlar verebiliyor.

Ayrıca vokalsti 1 yıl boyunca İskender PAYDAŞ'ın asistanlığını yaptı. Sanırım zamanla daha ümit vaadedici işler çıkaracaktır. Grubun diğer elemanlarının eğitimleri de yabana atılır gibi değil.

Dostum,

Kişisel zevk açısından bana da çok çekici gelmiyor. Hele ki verdiğin örnek içler acısı :) Ancak birilerinin yeni bir şeyler denemesine her zaman sıcak baktım. Bazen böyle işler farklı sonuçlar verebiliyor.
Sayın hocam tabiki çok haklısın birşeyden hoşlanmamak ile karşı olmak farklı şeylerdir müzikal anlamda hoşuma gitmesede karşı olduğum hiç bir tarz,kişi yada grup yoktur,selamlar :)

süpersin ve takip altındasın haberin ola :)

enteresan derken çokta hoşlandığımı söyleyemem.biraz değişik şaka gibi sanki.bence herkes değişik bir şeyler deneyebilir tabiki ama benim tercihim orjinalinden yana.o tadı almak mümkün değil...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri