• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ankara' dan satılık yada takaslık pa80

Cevap: Ankara' dan satılık yada takaslık pa80

atom abi ilandada belirttiğim gibi kart ve disket olayından sıkıldığım için satıyorum yoksa bu kadar inmezdim maksadım pa80 piyasayı öldürmek değil yanlış anlaşılmasın. yoksa bu fiyata inmezdim

ilan güncel

Cevap: fiyatı 1.700 yaptım Ankara' dan satılık yada takaslık pa80

pa80 16 mb + 8 mb + hdd olmak üzere pa500 tr ile başabaş takas yapmak istiyorum. aleti değiştirmek istememin sebebi sürekli kart ve disketlerle uğraşmam.Arkadaşlar sizde iyi biliyorsunuzki piyasada çok temiz diye ilan verilen pa80 lerin dışı güzel boyalı ama içi hurda yığını. Alet çok temiz demiyorum orta derecede çalışmayan hiçbir aksamı yoktur. Alet komple formatlıdır. 16 mb lık kartı boş olmak üzere istediğiniz backup'ı yükleyebilirsiniz.resimdede gözterdiğim gibi aldıgımdada soldan 2. oktavdaki re tuşu daha önceden kırılmış ve yapıştırılmış çalmaya herhangi bir engel yok.Gelin görün deneyin. saygılarımla,

Fiyatı.....: 1.700 TL yada pa500 tr ile başabaş takas olur.Ankara içi.
Şehir.....: Ankara / mamak
İletişim...: 0530 584 06 29
E-mail....: kamil.alkoyak@kamilkoc.com.tr
Eklenen Resim Ön İzlemesi 1379705385731.jpg (15,3 KB (Kilobyte), 0x kez indirilmiştir)
Ekli dosyayı görüntüle 10766

Ekli dosyayı görüntüle 10767

Ekli dosyayı görüntüle 10768

Ekli dosyayı görüntüle 10769

Ekli dosyayı görüntüle 10770

Ekli dosyayı görüntüle 10771

Ekli dosyayı görüntüle 10772

kardeş merhaba daha öncede yazdım sakın yanlış anlama bende kendi kalvyemi sattım korg pa80 vardı pazı sorunlardan dolayı 1000 tl verdim çok temiz bir cihaz deyildi ama herbir aksamı çalışıyordu şimdi tekrar kendimi toparladım kredi kartından çekip alıcam size kendimi acındırmaya felan çalışmıyorum sakın yanlış anlamayınız eger dediğim gibi 1500 verirseniz karttan çekicem alıcam saygılar eger olmazsa bende pa500tr bakıyorum saygılar

Cevap: fiyatı 1.700 yaptım Ankara' dan satılık yada takaslık pa80

kardeş merhaba daha öncede yazdım sakın yanlış anlama bende kendi kalvyemi sattım korg pa80 vardı pazı sorunlardan dolayı 1000 tl verdim çok temiz bir cihaz deyildi ama herbir aksamı çalışıyordu şimdi tekrar kendimi toparladım kredi kartından çekip alıcam size kendimi acındırmaya felan çalışmıyorum sakın yanlış anlamayınız eger dediğim gibi 1500 verirseniz karttan çekicem alıcam saygılar eger olmazsa bende pa500tr bakıyorum saygılar

teklifim güncel

satıldı ilan kaldırılabilir