• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ankara havalarina uyan 16 mb lik kart ariyorum

fahrettinn

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Ankaradayim düğünlerde saz çalarim .ritim ve altses olarak pa 80 kullaniyorum. 8 mblik kartim var fakat içindeki ritimler hoşuma gitmiyor. Ankara oyun havalarina çok iyi giden 16 mblik kart ariyorum .bendeki 8 mblik kartla takasda olur.takas olmasada olur.tel:0532 327 28 56 fahrettin.

8mb hangi kartı kullanıyorsununz.

Hangi kart olduğunu bilmiyorum. Vahdeleri felan güzel ama oyun havasina gidecek 2 4 leri hoşuma gitmiyor.

ya abi sen arkaralısın galiba yok mu tanıdığın piyanist sana kart tavsiye edecek yada ritm yazacak . benim bildiğim ankara havaları ritmleri en güzel ankarada olur başka yerde arama bence. bir keresinde cebeci de bi düğün vardı piyanist 10 numara 2/4 lük ritm açmış. valla ben bile
nerdeyse dayanamayıp yani yüzsüzlük yapıp piyanist abiden ritmi istiyecektim :D sonra vazgeçtim :)

turker 16 mb multi kart 1200 tane ritimi var

kardeş benim mr3emo diye bırt kartım var onu yukle.......rıtım gör bende uzun bır süre çiflikte dugun çalmıştım onunla götürdüm o zamanlar. dene bak. begeneceksın...