• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ankara'da Roland Servisi arıyorum.

rolandE500or

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
EBağlama+RolandBK5Türk
Roland-BK-5 OR Klavyemin pitch-bendinde sorun var, sesleri kendi bildiğine kaydırıyor.
Kargolardan çekindiğimden İstanbula göndermek istemiyorum servis için.Ankarada sorun giderilebiliyorsa elden götürmek istiyorum.Ankaradaki roland servisini tanıyanlardan yardım istiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Ankara'da Roland Servisi arıyorum.

Merhabalar,
Anladığımız kadarıyla klavyenizin pitch bend inizin kalibrasyonunda küçük bir sorun var.Bunun için Ankara'da Kızılay Hatay Sokak'ta bulunan Pan Müzik'e götürebilirsiniz.Bu küçük sorunla ilgili biz bayimizi bilgilendireceğiz.Size iyi günler ve iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,

Merhabalar,
Anladığımız kadarıyla klavyenizin pitch bend inizin kalibrasyonunda küçük bir sorun var.Bunun için Ankara'da Kızılay Hatay Sokak'ta bulunan Pan Müzik'e götürebilirsiniz.Bu küçük sorunla ilgili biz bayimizi bilgilendireceğiz.Size iyi günler ve iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,

sayın Roland Türkiye .
heran burada ve sürekli yardımcı olmanız çok güzel.

Bravo Roland Türkiye esnaflık ve distribütörlük budur!

Teşekkür ederim Roland Türkiye, iyi ki varsınız.
Roland klavye kullanmanın ayrıcalığını yaşamak bu olsa gerek...

yakında roland gezici servis yol yardım çıkabilir arkadaşlar... gerçi roland bu pek yedek parçayla işinizin olacağını zannetmiyorum

bu iyiydi yasalhaydut :)

benim bk5 te ilk açtığımda aynı sorun var pitch benderda.fakat bir iki ses değiştirdiğimde düzeliyor.budamı teknık bır sorun.bende sakaryadayım.

benim bk5 te ilk açtığımda aynı sorun var pitch benderda.fakat bir iki ses değiştirdiğimde düzeliyor.budamı teknık bır sorun.bende sakaryadayım.

İlk açışta aynısı banada oluyor, 2-3 defa sağa sola oynatınca düzeliyor.