• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arabesk severler

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Arkadaslar yaklasık 12 yıldır arabesk dınlıyorum merak edıyorum sıtemızde kackısı arabesksever gunumuzde arabesk muzıgı dınleyenlere hernedense pek hos bakmıyolar bence arabesk eskılerden bu doneme kadar gelmıs bır kultur bır yasam tarzıdır ...

Cevap: Arabesk severler

ben severim .. :) her müziği dinlerim..

müzisyen insanın sevmiyecegi müzik dalı oldugunu sanmam, arabesk de duyguların patlamasıdır bence, sevilmezmi hiç :)

arabesk sevilmezmi ya üstat sen bakma yeni nesile dinledikleri müzikler bişeye benzemez sen arabesk dinlersin kro derler ne demişler ne orhan ne ferdi kimse bilmez halimi sen söyle müslüm baba nereden sevdim o zalimi ( bu arada ferdı ve orhan babada mükemmel sanatçıdır onlarıda dınlerım laf gelımı boyle dedıgıme bakma)

ben taverna dinliyorum :)

benim yasim 40 hala arabesk dinllerim

arabesk sevilmezmi ya üstat sen bakma yeni nesile dinledikleri müzikler bişeye benzemez sen arabesk dinlersin kro derler ne demişler ne orhan ne ferdi kimse bilmez halimi sen söyle müslüm baba nereden sevdim o zalimi ( bu arada ferdı ve orhan babada mükemmel sanatçıdır onlarıda dınlerım laf gelımı boyle dedıgıme bakma)

bildigim kadariyla kiro kurtce bir kelimedir turkcesi erkek demektir alinmaya gerek yok

muzigin babasidir arabesk,hayatin gercekleri dir arabesk,benim refartuarin %60 arabesktir,en zevk alarak caldigimda arabesktir,simdiki gencler lay lay lom,tek sarkilik popcular,ama demiyorlarki 70s- 80s lerde yapilan sarkilari hala buyuk bir zevkle calip dinliyorlar.......farkimiz burda olsa gerek.
butun muzisyen arkadaslara selamlar......

DUN BI PiYANIST ARKADASIMI DINLEMEYE GITTIM POP CAFEYDI ARA VERDIGINDE BERABER OTURDUK MUHABBET EDERKEN BIKAC KISI OTURDU MASAMIZA PIYANIST ARKADASIMI TEBRIK ETTILER LAF LAFI ACTI GENELLIKLE HANGI MUZIK YAPIYOSUNUZ DIYE SORDULAR ARABESK FANTeZI DIYINCE AĞAZ GÖZ EVDILER EMRAHIN UNUTÂBILSEM HAKAN TASIYAN GUZ GULLERI FERDI TAYFUR NEDE HAKLIYMIS MEĞEr ŞARKISINI BİLİYOMUSUNUZ DIYe SORDUM KIM BILMEZki DEDİLER BENDE DEDİMKI HANI ARABESK DINLEMIYODUNUZ DEDIM BAYA Bİ BOZULDULAR TOPLUMA OTURMUS KALPLERDE YER EDİNMİŞ BİR MÜZİK TARZINİ NİÇİN AŞŞALIYOLAR ANLAMIŞ DEĞİLİM BİRDE ARABESK DİNLEDİĞİNİ SAKLAYANLAR VAR ONLARA NE DEMEk LAZI