• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Aracimi satiyorum.......

pianist06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YOKKKK
ARKADAŞLAR MERHABA...SAHİBİ OLDUĞUM 2008 MODEL 1.4 FİAT DOBLO ARACIMI SATIYORUM ARACIM 82.000 KM DE SERVİS BAKIMLIDIR GARANTİSİ DEVAM ETMEKTEDİR HİÇ BİR SORUNU YOKTUR..ARACIMDA YOL BİLGİSAYARI-HİDROLİK DİREKSİYON-MERKEZİ KİLİT-İMMOBİLİSER-ELEK CAMLAR-CD ÇALAR-SİS FARI-ORJİNAL CAMLI KOLTUKLUDUR...ARAÇ LPG LİDİR...
İRTİBAT:0542 672 05 22 CAN AKIN

not:aracın resimlerine sahibinden com dan 31324117 nodan bakabilirsiniz..

Cevap: Aracimi satiyorum.......

hayırlısı olsun hocamda org satış yeriyle bi bağlantı kuramadım yakında emlak ilanlarınıda görürüz sanırım burada..:rolleyes:

Cevap: Aracimi satiyorum.......

hayırlısı olsun hocamda org satış yeriyle bi bağlantı kuramadım yakında emlak ilanlarınıda görürüz sanırım burada..:rolleyes:

arkadaşım burası sosyal bir site burada her türlü paylaşımlara yer veriliyor neticesinde bir kitleye hitap ediyor..müzisyen biri arabasını satamaz diye bir şeyde yok belki başka bir müzisyen arkadaş araç arıyordur.bu konuda bir tuhaflık görmüyorum bu sırf araç için geçerli değil bu bi cep telefonu satışıda olabilir bilgisayar satışıda olabilir.....saygılarımla

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri