• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Aramızda Özel Güvenlik Personeli Varmı ?

Djorhan

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Klarnet
arkadaşlar ben özel güvenlik kurslarına gitmeye karar verdim. istanbuldayım yalnız hangi kurs yerine gidicegimi bilmiyorum. Kurs yerimin tanınmış olması ve olmaması birşey ifade eder mi ? araştırmalarıma göre iyiler arasında tepe güvenlik , hedef güvenlik , securitas var. şuanda asıl meslegi güvenlik görevlisi veya daha önceden yapmış arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

Cevap: Aramızda Özel Güvenlik Personeli Varmı ?

ben değilde dayım yapıyor eğitimini alırken bayağı bi koşturmuştu genellikle eğitim aldığın yerden ziyade puanların önemli diye biliyorum cünkü eğitimini aldiği yer firma k.elinde ufak bi yerdi bildiğim kadariyla silahlı olarak girmişti eğer silahlı güvenlık olursa daha çok imkan oluyomuş... ilk tekzen mi ikea mı yanliş söylemiyim istanbulda öyle bi yerde iş bulmuştu sonra bi tanıdığı vasıtasıyla t.a.v hava limanına girdi umarım biraz yardımcı olmuşumdur ama çok koşturmuştu hatırlıyorum şimdiden kolay gelsın. :)

cevap için tşk ederim. silahlı olarak egitim alıcam firma ozaman çok önmli degil sınav sonucu önmli olan. sürücü kursu mantıgı

yani çünkü kırlarelinde aldı eğitimi ilde sonra istanbulda iş bulabildi. bisey değil. kolay gelsin :)

cevap için tşk ederim. silahlı olarak egitim alıcam firma ozaman çok önmli degil sınav sonucu önmli olan. sürücü kursu mantıgı

Evet silahlı eğitim alırsanız daha iyi... Ayrıca daha geniş kapsamda iş bulmanız kolaylaşır. Ayrıca buradan da inceleyebilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben eski güvenlik amiriyim 1yılı geçti bıraktım tepe güvenlik eğitimi iyidir seni işede yerleştirir yalnız çok sıkıdır ağırdır projeleri silahlı güvenlik 1.200 ile 2000 silahsız 950tl 1.200 arası çalıştığın projeyeede bağlı ben kimlik kartını aldım 11 şirket değiştim hemen hemen hepsinde aynı sorunlar maaşlar geç verilir verilmez yapılacak en son meslektır güvenlik

Kursiyer önemli değil kimlik kartını cebine koy belediyede tanıdığın varsa belediyede yada bankalara gerisi yalan site mağaza çekilmez