• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arızalı Cihazlarınız Nakit Olarak Değerlendirilir

• Konbuyu başlatan 6151586
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 30
  • Görülen : 7K
Arızalı ve çalışmayan, bir kenarda atıl vaziyette duran cihazlar için bu konuyu açtım.
Bu tip cihazlar evlerinizde, iş yerlerinizde fazlalık yapıyorsa onları değerlendirmek ve parça arayabilecek arkadaşlara yardımcı olmak amacım.
Basmayan switch, çalmayan tuş gibi ufak arızalar yüzünden cihazlar bir kenara atılmaz, bunu herkes kabul edecektir.
Ben cihaz alım/satım yapmıyorum, arızalı olan cihazlarınızı değerlendirmeye çalışıyorum.
Bir örnek vermek gerekirse Yamaha OR700 sahibi bir abimin cihazı atıl vaziyette duruyordu, mesajını aldıktan sonra kendisi ile irtibata geçtik ve o cihazın her parçası başka bir arkadaşımın derdini gördü.
Açmış olduğum bu konu ile yapmak istediğim bundan ibaret.

Hepinize teşekkürler.
Saygılarımla...

Not: Konu her zaman güncel olarak duracaktır.

Cevap: Arızalı Cihazlarınız Nakit Olarak Değerlendirilir

Hocam güzel bir çalışma emeğinize sağlık ancak konunun başında arızalı cihazlar nakit olarak değerlendirilir demişsiniz.Haliyle ben gibi herkes satın alacağınızı düşünmüştür :)
Atıl olma durumuna gelince yaşadığınız ilde müzik aleti tamiri yapan yer yoksa ve teknik anlamda bilginiz yoksa basmayan tuş büyük arıza olur.Saygılarımla

tel hocam tel

Hepimizin mutlaka bir gün bu sayfaya ihtiyacı olacaktır... arızalı orglarında sorun yaşayan arkadaşlarımıza yedek parça sıkıntısı durumunda tamir açısında yararlı olacaktır....teşekkürler saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Re: Arızalı Cihazlarınız Nakit Olarak Değerlendirilir

Arızalı ve çalışmayan, bir kenarda atıl vaziyette duran cihazlar için bu konuyu açtım.
Bu tip cihazlar evlerinizde, iş yerlerinizde fazlalık yapıyorsa onları değerlendirmek ve parça arayabilecek arkadaşlara yardımcı olmak amacım.
Basmayan switch, çalmayan tuş gibi ufak arızalar yüzünden cihazlar bir kenara atılmaz, bunu herkes kabul edecektir.
Ben cihaz alım/satım yapmıyorum, arızalı olan cihazlarınızı değerlendirmeye çalışıyorum.
Bir örnek vermek gerekirse Yamaha OR700 sahibi bir abimin cihazı atıl vaziyette duruyordu, mesajını aldıktan sonra kendisi ile irtibata geçtik ve o cihazın her parçası başka bir arkadaşımın derdini gördü.
Açmış olduğum bu konu ile yapmak istediğim bundan ibaret.

Hepinize teşekkürler.
Saygılarımla...

Not: Konu her zaman güncel olarak duracaktır.
or700 ben satmıştım. İşinizi gördügüne gercekten sevindim. Konu güncel kalsın....

Teşekkürler cagdasdurmus sizden almış olduğum cihaz 3 arkadaşımıza fayda sağladı.
Yapmış olduğum işin başkalarına fayda sağlaması beni çok sevindirdi.

temiz boş olarak or 700 üst kasası arıyorum....

kart ritimlerini technıcs marka serilere düzenlemem için.....
e-70 t-2 blok vahde 8 li kartı olan varsa 05358969202 numaradan ulaşabilir...
16mb pa80 full dolu kart ve disketi ile takasta olabilir.....