• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar ACİL !!!

easlan16

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama
Arkadaşlar internette dolaşırken gördüm bu kuleleri elimde 2 adet tromba ms381 var destek için 2 adet kule alıcam aşağıdaki linkini verdiğim kuleler bu trombaları doldururmu sizce fiyatıda uygun geldi bana bunlar olmazsa önerebilecegınız bı kule varmı çiftine en fazla 3000 tl falan ayarlayabılırım sımdılık.

Cevap: Arkadaşlar ACİL !!!

o paraya kule kule olmaz olalmaz araştır güç önemli ama saund daha önemli kolon işi matamaik gibi bir çivi çaksan saundu değişir.bilgilenmen için ukalalık yaptım özür. slm not: verdiğin link için konuştum. 3000 tl.ye güzel kule bulursun

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşım ben sana DYNAMIC SOUND PRX-215 KULE SES KABİNİ kolonlarının 4 tanesini 3000 TL ye satarım. Sıfır ilk voltajı sen vereceksin. Dilersen 2 tanesini 1500 TL yaparım 3000 TL'yi heba etme adım Muzaffer Kargo gerekir ise elden İstanbul dan almaz isen firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi kanalı ile düşük fiyata göndeririz fakat kargo ücretini sen ödersin. GSM 0535-615-99-18 İnternete gogle den marka modeli ni yazarda aratırsan gerçek fiyatını görürsün. Kolay gelsin. Saygılarımla,

D-Sound PRX-215 Kule Kabin
2 x 15", 2 YOLLU,
55Hz - 2.0kHz,
8 - 4 Ohm,
GAMMA PRO Speaker,
500 - 1000 WATT,KONTRA KASA,
HALI KAPLI,
Speakon - TRSİnput & Output.

arkadaşım sana harika american malı ponic marka kule link atıyorum incele uyarsa dön fiyata kolaylık sağlarım hataa gel kuralım performasını dinle kulaklarına inanamıcaksın 0538 456 51 65 sen gel yanıma sana dinleteceğim
dynacord d 153
dynacord c 153
ponic kule
istersensen subbaslar var
sana 2 subbas 2 kule veririm o paraya ihtiyaç fazlası gel dinle pişman olmucaksın
hem senın işin görülsün hem benim işim kiminin parası kimini duası demişler...

bunlarda subbaslhttp://www.borsatis.com/urundetay.aspx?ID=44
ar 1 sabbas fiyatına 4 kolon kaçırma bu fırsat pişman olursun

linkte belirtmiş olduğunuz ürün amerikan markası olan peavey'in pv serisi(ucuz bütçe için uzakdoğu üretimi) olup parasına göre iyi bir performansı olan modeldir.ben 4 adet sp5(orjinal abd)üretimi aldım ve çok memnunum.linkte belirtmiş olduğunuz ürünü de düşünmüyor değilim.geçenlerde bi yerde dinlemiştim kapalı alanda parasına göre gayet iyi iş çıkarıyor...