• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar aranızda ilahi setleriyle uğraşan varsa konuya bakarmı??

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
Selamın aleyküm pa800 ve ya 2x ilahi full seti arıyorum cym besbur gibi setler var ama arşivimi geişletmek istiyorum ve herkesin işinede yarar diye umuyorum ne olur ilahi set olan paylaşırsa memnun olurum birde cym besbur ve diğer setlerden sadece full ilahi seti yapabilecek bir arkadaş arıyorum şuan org yok ilahi seti aramaktayım ve sonra alacam ne olur yardım edin.. Saygılar allah rızası için bu konuya bakın...

Cevap: Arkadaşlar aranızda ilahi setleriyle uğraşan varsa konuya bakarmı??

Selamın aleyküm pa800 ve ya 2x ilahi full seti arıyorum cym besbur gibi setler var ama arşivimi geişletmek istiyorum ve herkesin işinede yarar diye umuyorum ne olur ilahi set olan paylaşırsa memnun olurum birde cym besbur ve diğer setlerden sadece full ilahi seti yapabilecek bir arkadaş arıyorum şuan org yok ilahi seti aramaktayım ve sonra alacam ne olur yardım edin.. Saygılar allah rızası için bu konuya bakın...

Dostum vben o ihtiyacı Cubase SX3 ile çözdüm,org formatlı full ilahi set yazan kimseyi duymadım

Bu asagidaki setzi önere bilirim ama 1.6 dk la calisiyor 40mb falan
GRUP ABONE HALAY@.SET

teşekürler kardeş allah razı olsun

link kırık çıktı ama kardeş yapamadım?

pa800 e uyarlarım ama paylaşırsanız seti memnun olurum... saygılar

bende bu işle uğraşıyorum... ama bende de cym var. onunla idare ediyoz. eksik çok ama yapacak birşey yok...

converter ve ona ait kit yazacam veya da ketrondaki kiti de pa800 e atacam orası benim için kolay nilen arkadaşlar da vardır sen seti paylaş gerisi kolay

üstadım ilahi seti lazım pa800 için ketron setini düzenliycektin hala devam ediyomu bu düşüncen cevap yazabilirmisin.....

Arkadasim ozaman ercan set var onu bul bende busetler vardi ama bilgisayar cöktü yeni yeni bilgisayari tamir ediyorum elimde olsa seve seve

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri