• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar bana bilgiverin gw8 e korg kiti yüklenirmi???

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
Slm arkadaşlar ben gw8 e kit yüklemek istiyorum acaba yüklenebilirmi ve yüklenirse nasıl yüklenecektir bana bilgi verin diğer orgların kitlerini bulup orga atacağım yardım edin bana şimdiden teşekürler....;)

Cevap: Arkadaşlar bana bilgiverin gw8 e korg kiti yüklenirmi???

bu konuda henuz bilgim yok ama sanirim drum kit atilmiyor tek tek ses atabilinseydi drum kitleri sound bölümüne yüklenebilirdi.

saygilarimla

bos bir usb tak,menuden importereni sec 4-5 dakika bekle exit bas,usb ye orgun butun ana bilgi ve menulerini yukler,sonra bilgisayardan style-song veya drum kits gibi menulere senin kendi sectigin ses-ritim veye kitleri ekle,sonra tekrar orga tak tekrara importeri yap yani ritim yukler gibi.tek tek dene hangisi hosuna giderse onu kullan,digerlerini sil bosyere yer kaplamasin.
NOT;BUNLARI YEDEKLEMEYI SAKIN UNUTMA,YANLIS BIR ISLEMDE HEPSINI KAYBEDERSIN.BASARILAR.

teşekürler deneyeceğim ama tam ayrıntılı anlamadım iyice dikkatli yapmam lazım onu anladım saol üstad...

gw8 e kit yüklenmez...

ROLAND GW-8'E kit ve ses yüklenmez ancak içindeki kit ve sesleri efektlendirmelerle,menudeki parametrelerle şekillendirebilme olanağı var.

bana kesin bilgi verin arkadaşlar şimdi kit atılırmı atılmazmı eger ki atılırsa bana ayrıntısını iyice anlatın şimdiden teşekürler

Sana kimse yardimci olamaz ve kimse bu konuda bisey anlatamaz cunki gw8e hicbirsekilde kit yukleyemezsin

yok artık yahu..

kesin bilgi veriyorum sana daha önce de söylediğim gibi gw8 e kit kesinlikle atılamaz...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri